Knihoholka:'33 Knihoholka:'33 komentáře u knih

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

Mně se knížka strašně líbila! Už i předtím Anna krví oděná mě uchvátila. Kendare má úžasný (aspoň pro mě) styl psaní, díky kterému mě příběh vůbec nenudil, četl se úplně sám. A musím ocenit i skvělý nápad. Nesmrtelné bohy čeká nevyhnutelná smrt, každý umírá jiným způsobem. Litovala jsem Athénu kvůli jejímu způsobu umírání, strašné. Díky knížce jsem se i zlepšila ve znalostech řecké mytologie :D

08.07.2014 5 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Upíří deníky jsem začala číst teprve nedávno. Zatímco první čtyři díly mě vážně zaujaly, tenhle byl nudný. Opravdu nudný. V celých 224 stranách byly popsány asi 3 dny, nic víc, nic míň. V podstatě se tam skoro nic nedělo, občas tam byla nějaká napínavější scéna, ale tím to haslo. Nevím, jestli vůbec budu pokračovat ve čtení této série.

01.07.2014 2 z 5

Dívka, 16: Kolosální trapas Dívka, 16: Kolosální trapas Sue Limb

Nejlepší ze série:D Ano, Sue ví, jak nás pobavit:D

19.04.2013 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

No, fííha.. Nedokážete si mě představit, jak jsem skákala radostí kvůli Dimitrijovi:'D Tenhle díl byl snad nejlepší ze všech (y) :')

18.04.2013 3 z 5

Dívka, 15, milá, ale praštěná Dívka, 15, milá, ale praštěná Sue Limb

Jess:) Nejúžasnější série knížek:'DD Stačila věta a řvala jsem smíchy, což se mi u moc knížek nestává:'DD Doporučuju:'))

16.04.2013 3 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Já vážně nevím, co říct. Od knížky jsem nic moc neočekávala, ale tohle... To jsem necekala už vůbec. Postavy, příběh a to všechno bylo naprosto perfektní. Normálně mě knížky tohohle typu nebaví. Tahle je ale top. Vazne. Příběh mě zasáhl, což se mi stane málokdy. Kdyby to šlo, dam tomu 264728 hvězdiček!

03.07.2016 5 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Mercy me prostě nikdy neomrzi, jelikož příběhy o ní jsou neskutečně vtipné a promyšlené.

12.04.2015 5 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

zatím jsem četla skoro všechny díly z edice thrillerů. A opravdu skoro všechny byly stejné. Vždycky na konci hlavní hrdinka skončí v domě vraha nebo v jeho blízkosti a z ničeho nic se tam zjeví banda policistů, kteří ji zachrání. Tenhle byl jiný v tom, že v každé kapitole byl jeden zápis z deníku Julie. Ale tím ta rozdílnost asi končí. I když tenhle díl mě celkem bavil, najdete v téhle edici i mnohem lepší kousky.

01.07.2014 3 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Myslím, že nápad je to skvělý. Každý den v jiném těle, ale každý den miluje toho stejného člověka. Zpočátku jsem vůbec nechápala, kdo 'A' je. Jestli holka, nebo kluk. Časem jsem to nějak pochopila. Ale příběh to byl vážně zvláštní. A ten konec jsem vážně nečekala. Znáte to, tipovala jsem to na takový ten 'happy-end', ale on nikde.

28.01.2014 4 z 5

Květinový ples Květinový ples Danielle Steel

Teď vážně. Větší brak jsem v životě nečetla. Čtení Steelové je mrhání časem. S Rosamunde Pillcher by si mohla podat ruku.

17.11.2013 odpad!

Pevné pouto Pevné pouto Alice Sebold

Nevím proč, ale do knížky jsem se moc nezačetla. Film mě bavil víc.

07.05.2013 3 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

oddechovka:) ale konec byl dobr

29.04.2013 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Knížku jsem měla přečtenou za 2 hodiny, ale nijak obzvlášť mě nebavila. Vadil mi styl psaní, nedokážu se do toho pak tak vžít. Ale děj mě celkem zaujal. Ale zbývající díly si i přesto přečtu:D Když už jsem něco začala, tak to taky dokončím:)

20.04.2013 1 z 5

Magie krve Magie krve Tessa Gratton

Z toho popisku mi to přijde trochu podobné, jako 'Tajný Kruh'.:) Ale určitě si jí přečtu.:D

20.04.2013

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Dobrý nápad.. gamblerka, nato, že je tak mladá a její slepý přítel O.o Zajímavé:D

19.04.2013 2 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

No vraha jsem vůbec nečekala. Tasha O.o No ale knížka je bombastická!:)

18.04.2013 5 z 5

Holka Holka Angelika Klüssendorf

Knížka mě popravdě řečeno moc nezaujala a nelíbil se mi styl psaní.

17.04.2013

Tweety s city Tweety s city Elizabeth Rudnick

Knížka mě už v polovině přestávala bavit. Mám nejradši knížky psané normálním stylem než typu tweety, emaily, a nebo deníky.:)

16.04.2013 3 z 5