kleo9554 kleo9554 komentáře u knih

Válkotvůrci Válkotvůrci Leoš Kyša

Moc na povídky nejsem, ale je to zajímavé :-) Na můj vkus prostě příliš krátké :-(

21.11.2018 4 z 5

Psychologie ovlivňování Psychologie ovlivňování Vít Prokůpek

Dobrá kniha, ale dost stručná.

14.11.2018 4 z 5

Podzimní vražda Podzimní vražda Mons Kallentoft

čím dál tím horší...

08.04.2018 4 z 5

Thajsko - Nejlepší místa, autentické zážitky Thajsko - Nejlepší místa, autentické zážitky China Williams

Chybělo tam hodně míst - např. Ko Lanta, Pattaya, Ko Chang atd. To, co tam bylo, pomohlo.

15.01.2018 3 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Super, autorka nezklamala!

04.01.2018 5 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Tak Praha mě krapet zklamala, ale příběh ne :-)

17.10.2017 5 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Ze začátku mi připadalo, jako by kniha byla psána opravdu před více než sto lety, kdy se děj odehrává. Ze začátku nuda, pak se to trochu rozjelo.

24.08.2017 4 z 5

Blankytné hříchy Blankytné hříchy Laurell K. Hamilton

Supeeeeeeeeeeeer! Konečně to má všechno ;-)

04.07.2017 5 z 5

Zápalné oběti Zápalné oběti Laurell K. Hamilton

Anita se mi líbí čím dál více, konečně trochu sexuální energie :-D

02.06.2017 5 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Absolutní, šílená nuda... Nedokázala jsem se dokopat k tomu to dočíst. Příliš mnoho popisů a žvástů o ničem...

29.06.2016

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Nějakým omylem jsem si tuto knihu přečetla ze série jako první a moc se mi to líbilo:-) Mám ráda detektivky a těším se, až si přečtu začátek :D :-D

26.08.2015 5 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Trošku nudnější než jiné knihy...

17.08.2015 4 z 5

Sekera z bronzu, rouno ze zlata Sekera z bronzu, rouno ze zlata Juraj Červenák

Tak jako dobrý, no:-D Ale jiné jeho knihy jsou mnohem lepší:-)

31.07.2015 4 z 5

Pravidla hubnutí Pravidla hubnutí Bob Harper

Kniha je čtivá, dobře se čte. Doufám, že mi pomůže. Chybí mi tam více odborných poznatků, ale myslím, že to bude fungovat:-)

28.09.2014 4 z 5

Cukr : jak se zbavit závislosti Cukr : jak se zbavit závislosti Nancy Appleton

Kniha pojednává o tom, jak je nadměrné přijímání rafinovaného cukru nadměrně škodlivé. Doufala jsem, že mi více ukáže, jak s tím přestat...

28.09.2014 4 z 5

Velký průvodce dietami Velký průvodce dietami Judith C. Rodriguezová

Knihu doporučuji zvláště pro ty, kdo si nevědí rady. Zkoušela jsem v životě mnoho diet a slyšela jsem jejich různé vychvalování. Kniha je dobrá pro ty, kdo si neví rady... Mě hodně pomohla při rozhodování.Super!

24.09.2014 5 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Knihy Jefferyho Deavera se mi sice líbí, ale tak nějak jsem zatím vždycky odhadla skutečného viníka velmi brzy, protože už čekám, že to nikdy nebude tak jak se to na první pohled zdá...

11.09.2014 4 z 5

Vyvolená Vyvolená Barbara Wood

Celkem nuda...

15.06.2014 3 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Hodně komplikované, ale poutavé:-)))

10.06.2014 4 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs