klarenzi klarenzi komentáře u knih

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

(SPOILER) Třetí kniha od tohoto autora. A za mě tedy zatím nejslabší. Smrtka i Nimbus mě obě bavily mnohem více. Nicméně tohle byla taková průměrná dystopie. Musím ale říci, že scéna Rolandova rozpojení ve mě zůstane ještě hodně, hodně dlouho. @klaryctena

26.02.2020 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Slova jsou zbytečná (stejně už jste ji všichni četli). Stále nad tím příběhem přemýšlím, tak to má ale být. Tohle si ponesu dlouho, velký zážitek. @klaryctena

11.02.2020 5 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Co se týče iPohádky, musím říct, že mě trochu zklamala. Čekala jsem to prostě lepší. Chápu myšlenku a celkové poslání knihy, ale občas mi to přišlo hodně nastavované, co se týče moderních a technologických pojmů. @klaryctena

28.01.2020 3 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Vcelku děsivá dystopie. Jen mě mrzelo, že konec byl takový uspěchaný. Ráda bych si o Patrickově závěrečné akci přečetla více. @klaryctena

05.01.2020 4 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Vcelku děsivá dystopie...

05.01.2020 4 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Nemám slov. Jak píše, jak popisuje, jak vykreslí hlavní postavy, jak dokáže zamotat s emocí, jak.... @klaryctena

15.05.2014 5 z 5

Snad první kniha u které jsem nebrečela jen tak trošku, ale opravdu jak želva. Způsob, jakým autorka vystihla vývoj jejího vztahu k Sheile a Sheilu samotnou? Nešlo si ji nezamilovat a prožívat s ní každou vteřinu. Občas jako bych ji držela v náručí místo Torey. @klaryctena

09.04.2014 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Naprosto geniální četba, kterou sem zakončila slovy: "No to si děláš p***l??". Nemůžu se dočkat další knihy ;) @klaryctena

08.01.2014 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Po dlouhé době kniha, která mě dokázala pořádně vtáhnout do děje a byla přečtena na jeden dech během pár dní. Opravdu doporučuji!! @klaryctena

10.09.2012 5 z 5