kkesskka

Nádherné bytostiNádherné bytostiKami Garcia

Čekala jsem, že to bude spíš podle filmu. Ale docela jsem byla překvapená, že to tak není. Bylo tam spousta věcí, co se ve filmu nevyskytla. Osobně mě kniha bavila víc, jako je to skoro pokaždé.

Nádherná temnotaNádherná temnotaKami Garcia

Abych pravdu řekla, dlouho mě trvalo, než jsem do knihy začetla, štvalo mě, jak se Lena chová k Ethanovi a bylo mi ho dost líto, každopádně bylo v knize krásně vidět, co je člověk ochotný udělat pro ty, co miluje.

Políbená ledemPolíbená ledemAmanda Hocking

Kniha se mi velice lehce četla, ostatně jako první díl. Děj byl velice napínavý. Už se těším, až dočtu poslední díl. Nemůžu se dočkat, až budu vědět, jak to dopadne.

04.06.2018

Mezi elfy proti své vůliMezi elfy proti své vůliSandra Regnier

Ze začátku mě kniha moc nebavila, což tak bývá i spousty prvních knížek, ale pak se to otočilo o 180° a úplně jsem se do knihy začetla a nešlo přestat.
Kniha byla skvělá.

Na lovuNa lovuMeagan Spooner

Abych pravdu řekla, nejsem moc velkým fanouškem Krásky s Zvířete. Ale tahle knížka mě vtáhla do děje a nepustila, dokud jsem ji nedočetla. Suprově napsané.

03.05.2019

Nádherný zmatekNádherný zmatekKami Garcia

V tom to díle se toho opravdu stalo úplně nejvíc. Bavil mě hned, jak jsem to začala číst... . Ve chvíli, kdy Ethan pochopil, že se má obětovat on mi každou chvíli až tekly slzy, třeba jak se loučil se všemi.

Nádherné vykoupeníNádherné vykoupeníKami Garcia

Už od začátku jsem věděla, že je Ethan schopný udělat pro Lenu úplně všechno... ale překvapilo mě, jak by klidně i po "druhé umřel". Bylo to od něj moc hezké. Sice série nebude patřit mezi mé nejoblíbenější, ale určitě bych si knihy zase jednou chtěla přečíst. Dalo mi zabrat, abych je sehnal.

Mrazivý oheňMrazivý oheňAmanda Hocking

Tuto sérii jsem si koupila proto, že se mi velice líbila série Příběhy o Tryllech (Dědička, Rozpolcení, Boj o trůn). První díl jsem přečetla jedním dechem, měla jsem ho za 2 dny přečtený a hned začala číst druhý díl, kde jsem už v půlce... je to moc hezká kniha.

Křišťálové královstvíKřišťálové královstvíAmanda Hocking

Mám z toho takové smíšené pocity, připadá mi, jako by to nemělo konec. Ale jinak se kniha četla skoro sama.

Dračí proroctvíDračí proroctvíSandra Regnier

Nemůžu říct, jestli se mi tento díl líbil víc než první ale bylo tu více akce. Jako první díl, i tento byl velice skvělý a už se těším na pokračování.

Ztracené insignieZtracené insignieSandra Regnier

Bude se mi po této sérii stýskat, velice jsem si oblíbila hlavní postavy, i když se občas Fay chovala, tak jak se chovala. Až na konec, kdy umřelo spousta lidí, které měla ráda, to byla skvělá knížka. A určitě si tuto sérii ještě přečtu. Už teď se na to těším.