Kira747 Kira747 komentáře u knih

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

(SPOILER) Uprimne to chapu a zachovala bych se uplne jako Stella, kdyby se neco takovyho stalo moji nejlepsi kamaradce.
Otec mi docela lezl na nervy, porad to "moje holcicka" a byl fakt otravnej, jak smejdil kolem. Stella jinak docela smutna protivna postava a postava matky a advokata mi byly nejvic sympaticky.

16.05.2023 2 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tohle je skvela antikoncepce, to dite je tak nesnesitelny, divim se, ze nedostala pres hubu. Postavy vsechny do jedny nesympaticky (krome Allison). Detske zoubky se mi libily o dost vic.

26.08.2022 2 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

(SPOILER) Tak ze zacatku me Alice neskutecne stvala. Vadila mi jeji hysterie, hlavne kdyz to Pusinka vypadala uplne jako Florence. Po vzteku ale prisla litost, protoze David je neskutecny idiot, bylo mi uzko a zle z toho, jak hnusne ji ponizoval. No a zaver jsem tak trosicku tusila...precteno za 5 hodin, nemohla jsem se odtrhnout. (Pasaze vysetrovatelu me taky bavily ale uprimne mi Simon lezl krkem)

11.07.2022 3 z 5

Fotografka Fotografka Mary Dixie Carter

Opět čtivé ale nepříjemně mrazivé, Delta byla/je prostě blázen.

10.07.2022 3 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Tohle byla strašná nuda a nejhorší bylo, jak se to snažil stupňovat, což mě nudilo ještě víc. Takže nikdy více.

10.07.2022 odpad!

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Tohle byla parada! Lea se mi hrozne libila, fandila jsem ji.

20.05.2024

Kruh pochybností Kruh pochybností Tracy Buchanan

Zdlouhavy a dost podobny Hradbe mlceni. Konec straslive preslazenej, nechapu.

18.05.2024 1 z 5

Nejistá oběť Nejistá oběť Claire McGowan

To byla parada, presne takovy konce mam rada, spravedlivy.

13.05.2024 5 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Zbytecne dlouhy, postavy protivny (hlavne Anna), ten konec trosku moc jako Draha zeno, ne? Ktera byla o dost lepsi. Ztrata casu to nebyla ale uz si to nikdy znovu neprectu.

12.05.2024 1 z 5

(Ne)skrývaná pravda (Ne)skrývaná pravda Lindsay Cameron

Jeeee to byla parada, Cassie je mi desne sympaticka, fandila jsem ji.

10.05.2024 5 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Priserne zbytecne zdlouhavy a ten konec byl ultra debilni. Postavy protivny a navic se pouzivalo desne moc vykricniku, coz me obtezovalo, protoze to vypadalo, ze tam kazdej jenom krici :D. Mimochodem, kdyby moje deti pobodali myho partnera, asi bych na ne uhodila vic nez Mellisa, to se nebala, ze zautoci treba i na ni???? Normalne knizku prectu za den ale tohle mi trvalo cely TYDEN, jak me to nebavilo.

08.05.2024 1 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Tohle fakt neslo cist :D

21.04.2024

Dokonalá zrada Dokonalá zrada Lauren North

Konec super, ale docela mi vadilo, ze Tess porad mluvila na Marka, i ta forma tak byla psana...hm.

19.04.2024 4 z 5

Vzorná chůva Vzorná chůva Sheryl Browne

Tohle bylo hodne spatny, uz od zacatku. Neuveritelne hloupy a naivni postavy, bavila me akorat Herkules a trochu Poppy. Jade byla idiot. Ke konci jsem uz musela preskakovat, bylo uplne jasny, jak to cely bylo. Nikdy vic.

22.05.2023 1 z 5

Není jako ty Není jako ty Ellery Lloyd

Emmy je strasne nesympaticka blbka a uprimne po tyhle knizce mi instamatky jsou snad jeste vic protivnejsi nez predtim. Jeji manzel se mi zda jako ubohej podpantoflak, ani jeden z nich me vazne nebavi. Nikdy vice a ke konci jsem uz nudou preskakovala.

01.12.2022 1 z 5

Axolotl Roadkill Axolotl Roadkill Helene Hegemann

Asi moje nejmilejší kniha, tehdy koupená v levných knihách za 20 korun..

10.07.2022 5 z 5

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

Velmi čtivá kniha, kterou jsem nedokázala odložit.

10.07.2022 4 z 5