Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

...a znáte pohádku o Popelce?...tak k tomu přidejte "porno" dnešní doby a voalá....paní autorce musím uznat, že si umí spočítat na čem "vydělat"....klobouk dolů :o)

23.02.2017 3 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Příběh Dona, muže s Aspergerovým syndromem o hledání "té pravé", což ve finále je právě Rosie...romantika a humorně podané nahlédnutí do života lidí s AS...autor mě svým příběhem uchvátil :o)

08.02.2017

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Šmarjá, to nemělo chybu! Mia píše nádherné příběhy :o)

05.02.2017 5 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Proč mě pokaždé překvapí, jak skvěle to ta Garwoodka zas napsala? :o)

05.02.2017 5 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

A je to tu...Noah a Jordan...bála jsem se kvůli svým očekáváním, ale fakt zbytečně. Zase to Garwoodce vyšlo skvěle, je prostě dobrá! :o)

04.02.2017 5 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Série Smrtící je skvělá, jen to kazí špatný překlad! Po 28dílech mi dost vadí, že postavy, které si už tykají, protože je příběh posunul dál, zde si zase vykají?! Jako cžže? Myslím, že změna nakladatele a překladatele nebyla nejšťastnější! Jen to celý příběh kazí :o(

04.02.2017 5 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Série Smrtící je moje nejoblíbenější...příběhy Evy a Roarka mě pokaždé strhnou a natěšeně čekám na další díl :o)

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Neuveď mě v pokušení. Trefím sám...zase lepší než předchozí díl! Humor autorky mě vážně baví :o)

Letenka z džungle Letenka z džungle Sandra Brown

Na tomhle příběhu je vidět, kam se autorka od roku 1987 posunula v psaní. Nebylo to špatné, ale...znám její mnohem lepší, propracovanější a napínavější příběhy.

11.02.2023 3 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

(SPOILER) Ezisi marjá, Liam nemá okurčičku u sendviče!...jako pardon, ale vžít/nedej bože sžít se s hlavním hrdinou Liamem, hollywoodskou hvězdou byl pro mě "vořech". To jeho neustálý ócháni a áchání nad láskou svýho života...sem si protáčením očí přivodila migrénu. A teda jeho hospodyně/nej kámoška/láska Shelby mi teda taky moc nesedla...žíši, ty její výrazy jako OJ a kapucka?...další migréna.
V závěru jsem brečela smíchy (pozor SPOILER)...si z kraje příběhu říkám: kde máš koule?...a voalá, šmik :o) mno tak nic... příběh není pro mě.

09.02.2023 2 z 5

Ztraceni v divočině Ztraceni v divočině Sandra Brown

Začalo to dobře... havárie letadla, vypořádání se s divočinou... prostě dobrodružný napínací příběh. Pak se to ale zacyklilo v podobě erotiky/romance a už z toho, bohužel, autorce nešlo vylézt, což je škoda, protože linka dobrodružství šla do háje a zbylo z toho standardní ne/chci tě.

05.02.2023 3 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Zajímavé spojení... jóga a erotické příběhy. Člověk se až červená :o)

09.11.2022 3 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Audrey Carlan

Páni...tak to bylo žhavé. Sice předvídatelné a jednoduché, ale o to v těchto příbězích vlastně nejde, což? A jen tak mmch, kde je dalších pět dílů ze série?

09.11.2022 4 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

A to byla pěkná návnada... už teď se těším na příběh Gracie a Jaxsona :o)

06.11.2022 4 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Tak především, Zebulon je skvělé jméno. Oba hrdinové se k sobě hodí, každý je jiný, čímž se krásně doplňují. Jenže... paní autorka stráví 70% příběhu popisováním jejich pocitů, myšlenek a úvah. A to pitvání je prostě...uuuuuuuuch... zdlouhavé a nudné. Není to pak čtivé, nemá to spád. Tak je to v podstatě u všech jejích knih... vždy skvělé osobnosti a jejich silné příběhy zabíjí nudným popisem pocitů... škoda

05.11.2022 3 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Druhej díl jako přes kopírák toho prvního. Nic se tam neděje a před koncem zvrat...bum... pokračování příště. Jasně že si jdu přečíst trojku.

28.07.2022 3 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

Tak tohle mě vážně bavilo číst. Doslova se nešlo odtrhnout. Vydařený příběh. Hodně čtivé, občas napínavé, rozhodně romantické a nechybí ždibec humoru, což oceňuji.
Těším se na další díly, teda...doufám, že se u nás přeloží i ostatní díly série.

09.06.2022 4 z 5

Citronová vůně a jemné polibky Citronová vůně a jemné polibky Lotte Römer

Tři hvězdy a to jen díky tomu nádechu dovolené u vody a italským jídlům. Prej strangulační noky...to mě pobavilo :o)
Jinak příběh by byl fajne, kdyby se v něm romantická linka trochu víc rozvedla, ale naštěstí to k dobrému příběhu dotáhla dvojice Ernest & Clement...jinak bych to hodnotila spíš o hvězdu méně.

30.05.2022 3 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Asi takhle... série VIP se autorce hodně povedla, tohle se tomu však neblíží ani trochu. Oba hrdinové si mé sympatie teda nezískali a o Sam si myslím, že jde vlastně o psychopata.

29.05.2022 2 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Z pohledu LGBT+ paní autorka téma asexuality hodně podcenila a nezvládla. Vlastně to bylo dost urážející. Proto, i když to byl celkově velice čtivý příběh, je mi to líto, ale strhávám hvězdy.

15.04.2022 3 z 5