kerstyn kerstyn komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak jsem si říkala, že Brownovy knihy jsou brak. Nu což, ale takový, který je alespoň zajímavý, má spád a dobře se čte. Ovšem toto je ultra hyper mega brak, kdy jsem ke konci měla už fakt problém číst... Všechno se opakovalo, nesmyslné sexuální scény (ovšem tedy hrdince závidím, že jako panna ve 22 měla orgasmus hned na poprvé a prakticky pak pokaždé, šťástná to žena! A hlavně jak se jim to vždycky podařilo propojit dohromady, no šikulové - jak z Bravíčkového Láska, sex a něžnosti; sex při menstruaci? wtf?!), naivita hlavní hrdinky... no vopruz. A vážně jsem měla pocit, jako by toto psala nějaká nevypsaná nezkušená studentka literatury. Upřímně opravdu nechápu, jak se z něčeho takového může stát bestseller...

13.08.2013 1 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Ano, je to brak, jsou tam historické nepřesnosti atd., ale pamatuju si, že jsem jí tenkrát přečetla asi během dvou dnů jak mě bavila! Takže jako oddychová literatura rozhodně ano! :-)

Osvícení Osvícení Stephen King

Kingovská kvalitní klasika!

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Až na ten ujetej konec bomba čtení :-)

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Wow, před tím, než jsem vzala knihu do ruky, jsem jí znala jen z plakátů v metru. Přečetla jsem si synopsi, knihu koupila a hltla ji během pár dnů! To jsem nečekala! Napínavé, moc se mi to líbilo!

Nana Nana Émile Zola

Nemůžu si pomoct, ale ve srovnání se Zabijákem a Člověk bestie je to velmi slabé. Nedokázala jsem ani dočíst a knihu jsem odložila, moc mě bohužel nezaujala. A to mám Zolu velmi ráda!

05.08.2013 3 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Pecka! Tahle kniha mě nečekaně strhla do svého děje. Četla jsem jedním dechem (při některých scénách až se zatajeným). Až mi bylo líto, že kniha končí!

Člověk bestie Člověk bestie Émile Zola

Stejně jako od Zabijáka jsem se nemohla odtrhnout! Ten syrový naturalismus mě u něj fakt baví!