keiko33 keiko33 komentáře u knih

Zamilovaný ničema Zamilovaný ničema Johanna Lindsey

Tak ani tento pribeh nesklamal, po Jamesovi som sa na Jeremiho velmi tesila. S otcom maju spolocne, ze ich zeny sa prezliekali za muzov a to dava prilezitost k vtipnym situaciam. A znova tam boli dotahovacky nielen medzi Anthonym a Jamesom, rodinka Malory je proste uzasna.

30.05.2017 5 z 5

Tajomný dar Tajomný dar Johanna Lindsey

Pekne doplnenie serie, teraz uz davalo vela veci zmysel.

29.05.2017 4 z 5

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Znovu krasny pribeh, tentoraz menej sarkastickych poznamok Malory bratov ako v predchadzajucich co mi trochu chybalo, ale aj tento pribeh bol super aj s krimi zapletkou.

28.05.2017 5 z 5

Okouzlení Okouzlení Johanna Lindsey

Znovu skvely pribeh, plny slovnych prestreliek. Niekedy sa mi sice zdalo, ze to Amy trochu prehana, ale v jej veku to je normalne a co uz chuderka mala robit, ked bol Warren taky zataty.

26.05.2017 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Tak zatial najlepsi diel. Uz davno som sa tak nenasmiala ako ked si James doberal Georginu, ked bola prezlecena za chlapca a ani netusila, ze on o tom vie. A ako si Jamesa doberali jeho bratia. No proste skvely pribeh.

25.05.2017 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Znova to bola paradna jazda, hoci ma Roslynn s tou jej tvdohlavostou stvala, ved Anthony bol zlaticko. Co uz, my zeny sme nepoucitelne, aj ked mame to najlepsie rovno pod nosom, nevidime to:)

24.05.2017 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Tak po dlhej dobe som natrafila ba dobru historicku romancu. Precitane jednym dychom. Tie slovne potycky mezi Reginou a Nicolasom, proste to malo grady. Pacil sa mi vstah Reginy a jej milovanych strykov. Uz sa tesim na pokracovanie. Toto bol velmi vydareny zaciatok serie.

23.05.2017 5 z 5

V posteli starého mládenca V posteli starého mládenca Tracy Anne Warren

Tak tato cast sa mi pacila aj tretou najviac. Co sa tyka celej serie, tak je to taky priemer, pribehy boli celkom zaujimave, ale nesedel mi velmi slovensky preklad, niektore pouzivane slova mi tam nepasovali. Viac mi vyhovuju ceske preklady.

22.05.2017 4 z 5

Krásna pokušiteľka Krásna pokušiteľka Tracy Anne Warren

Mne sa tie Clairine vystrelky pacili, ako sa snazila vyprivokovat Edwarda. Tento pribeh sa mi zatial pacil najviac.

21.05.2017 4 z 5

Jediný dotyk Jediný dotyk Tracy Anne Warren

Tento pribeh sa mi pacil viac ako prvy. Jack mi bol velmi simpaticky.

20.05.2017 4 z 5

Jediný bozk Jediný bozk Tracy Anne Warren

Taky priemer. Neviem ci je to stylop pisania, alebo slovencinou, ale chybala tomu iskra. Historicke romany radsej citam v cestine.

20.05.2017 4 z 5

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Mozno to nebolo take napinave a vtipne ako prva cast, aj napriek tomu to bol pekny pribeh ako sa z pekneho, mladeho svedobeznika, ktory neberie nic vazne, sa stane usporiadany a zodpovedny vlastnik sidla. Raf mi bol simpatickejsi ako jeho brat.

19.05.2017 4 z 5

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

Tak to bola jazda, velmi vydarena historicka romantika. Uz davno som sa tak nepobavila. Podpichovanie medzi Maddie a Quinom bolo velmi vtipne. Pribeh mi pripominal Pychu a predsudok. Nielen podpichovanim hlavnych postav, ale hlavne stylom, ktorym autorka pise. Ako, keby bol pribeh napisany v tej dobe, v ktorej sa odohraval a to na autorke obdivujem, jej slovami som si vedela predstavit tu dobu.

18.05.2017 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Kresley Cole

Krasny pribeh, milujem ked to medzi hlavnymi hrdinami poriadne iskri. Tento druhy diel sa mi pacil o kusok viac ako prvy. Skoda ze to nema pokracovanie, teda o Ienovi.

17.05.2017 4 z 5

Kapitánova láska Kapitánova láska Kresley Cole

Prijemna oddychovka. Mam rada vstahy aky bol medzi Derekom a Nicole. Ona sa snazi byt nezavisla a nepodlahnut jeho sarmu a on sa snazi nedat najavo, ze mu ta mala prirastla k srdcu a zachovat imidz gaunera. A taktiez milujem pribehy na mori.

16.05.2017 4 z 5

To To Stephen King

Tato kniha je moja zatial najdlhsie citana kniha. A nie pre pocet stran, ale preto, ze po asi 400 stranach som ju odlozila. Niezeby ma nudila, ale bolo to nejak privela myslienok. Po par mesiacoch som sa k nej donutila vratit, lebo nenechavam knihy nedocitane. No a nelutujem. Je to naozaj genialne dielo, do najmensieho detailu rozpisane. S tak podrobnymi popismi a myslienkami postav som sa este nestretla. Kniha ma vratila do detstva. Ked sme sa ako deti este vedeli hrat aj bez elektroniky. Dnesne deti to uz nevedia. A ta sila priatelstva, ktora vydrzi cely zivot. Klub Smoliarov som si zamilovala. Jedine co by som vytkla je pocet stran, keby mala kniha o 200-300 stran menej, vobec by to nevadilo a to specatenie priatelstva na konci v kanaly. To uz bolo cez, v ich veku, proste nie.

14.05.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tak aj tento diel bol super. Tucker bol proste zlaticko. Sabrinu som si oblubila, ale s tym nekonecnym odmietanim lasky mi trocha liezla na nervy. Mozno nebol tento diel nabity akciami, ale pekne opisuje ako sa mozu mladi ludia vysporiadat s necakanym tehotenstvom, ze sa vsetko da zvladnut, aj napriek prekazkam. Znovu tu boli aj vtipne pasaze, hlavne ta ked Garrett vymyslal meno pre dieta, mala som z toho strasny zachvat smiechu.

08.05.2017 5 z 5

Stráž ma, mafia nezabúda Stráž ma, mafia nezabúda Vita Jamborová

Tak toto sa mi naozaj pacilo, malo to v sebe napatie, akciu, ale aj romantiku. Precitane behom dna. Kto ma rad knihy s mafianskym prostredim, urcite odporucam, aj ked na moj vkus, privela mrtvol :)

29.04.2017 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Neodporucam citat slabsim osobam. Po precitani prvej tretiny si hovorim, co je na tej knihe desiveho, no a potom to prislo, bez varovania. Hroza a des. Kedze je kniha inspirovana skutocnostou, precitala som si clanky o Hubertovi Pilcikovia a tie jeho fotky. Zrazu to bolo vsetko skutocne a o to viac desivejsie. A ten fantasy koniec sa mi velmi k tomu nehodil, skor mi to pripadalo vtipne, nez desive.

09.04.2017 4 z 5

Bouře Bouře Boris Starling

Bolo to slabsie ako Mesias, ale nebolo to zle. Vrah bol pre mna prekvapenim, niektore postupy boli podobne s Mesiasom, napriklad, ze tercim vraha sa stal detektiv. A ten koniec mi k takemu tipu knihy nepasuje, ale nevadilo mi to, mam rada stasne konce. Mozno keby som najprv necitala Mesiasa, bavilo by ma to viac, kedze to bolo slabsie.

06.04.2017 4 z 5