V posteli starého mládenca

V posteli starého mládenca https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209382/v-posteli-stareho-mladence-209382.jpg 4 23 6

Byrons of Braebourne série

< 5. díl

Hlavným hrdinom ďalšieho príbehu z obľúbenej série o šľachtickom rode Byronovcov je štvrtý z bratov Drake, príťažlivý starý mládenec. Lord Drake Byron vedie mimoriadne rušný život, a tak nemá kedy pomýšľať na ženenie. Tento geniálny vedec a matematik vymyslel šifru, ktorá má pomôcť Angličanom poraziť Napoleona. Pochopiteľne, o nerozlúštiteľnú šifru má záujem aj druhá strana. Ibaže Drake nemá najmenšie tušenie, že pôvabná dievčina Anne Greenwayová, ktorú najal ako domácu, je v skutočnosti francúzska špiónka.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Bed and the Bachelor , 2012

karamelka57
08.05.2021 5 z 5

To najlepšie na koniec. Bol to vrchol serie a za mna topka. Dvojka a trojka mi az tak nesadli. Tato bola fakt super a dufam, ze casom ked dvojcata a Esme dospejú,sa k tejto serii este autorka vrati. Uzkost a strach, co prezivala Sebasti/Anne som prezivala uplne s nou, vyborne napisane.

vcielka
07.01.2019 4 z 5

Mne sa pacila hlavne posledna tretina ci stvrtina knizky. Dovtedy sa mi to akosi vlieklo a celkovo mi na zaciatku knizky chybal akysi naboj. Potom to uz bolo lepsie. Drake sa mi zo zaciatku vobec nepacil. Prisiel mi najslabsi zo vsetkych jeho bratov. Ku koncu som si ho celkom uz oblubila. Skoda, ze Sebastienne svoju inteligenciu a porozumenie matematiky neprejavovala viac. Pacilo by sa mi keby Drakea postupne sokovala viac a viac a vdaka tomu sa do nej zamiloval. Takto to bolo take... no laska na prvy pohlad bez podmienok a to ja az tak nepreferujem.

basileja
17.04.2018 3 z 5

Pre mna bola táto čast najslabšia z celej serie.

keiko33
22.05.2017 4 z 5

Tak tato cast sa mi pacila aj tretou najviac. Co sa tyka celej serie, tak je to taky priemer, pribehy boli celkom zaujimave, ale nesedel mi velmi slovensky preklad, niektore pouzivane slova mi tam nepasovali. Viac mi vyhovuju ceske preklady.

lenka5535
26.03.2017 5 z 5

Hodnotenie celej série.
Séria historických románov o súrodencoch Byronovcoch. Dej sa odohráva na začiatku 19. storočia v Anglicku. Každý príbeh je o inom páre, ale navzájom na seba nadväzujú. Celou sériou sa tiahne napoleonska vojna medzi Anglickom a Francúzskom. Príbehy sú plné romantiky, ale aj tajomstva, napätia a samozrejme nechýba istá dávka erotiky.
Mne sa séria veľmi páčila. Číta sa to pekne, nie je to veľmi uťahané, taká príjemná historická oddychovka. Kto má rád historické romány, tak túto sériu určite odporúčam. Pre mňa najlepší diel bol 4. Jediná noc

modranka
06.08.2014 3 z 5

Tak toto bola jedna z tých lepších častí, tejto série. Nemohla som si však pomôcť, na 4 hviezdičky to určite nebolo. Príbeh je pre nenáročnú čitateľku, fabula je dobrodružnejšia než predchádzajúce časti... a hlavne to nebolo celé o "tancovačke".
Pozn:: 28-ročný mladý muž je STARÝ MLÁDENEC??? Bože, čo sú potom 40-tnici?

špionáž hospodyně

Kniha V posteli starého mládenca je v