Odvážná milenka

Odvážná milenka https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84490/odvazna-milenka-84490.jpg 4 37 3

Pasca série

Ďalšia očarujúca romanca od autorky Nebezpečnej milenky. Rafe Pendragon má v londýnskych finančných kruhoch povesť tvrdého, bezohľadného obchodníka. Keď chce krásna Julianna Hawthornová splatiť dlh svojho brata, navrhne jej, aby sa namiesto toho na pol roka stala jeho milenkou. Ostrieľaný zvodca však vôbec neráta s tým, že cenou za tento "obchod" môže byť jeho vlastné srdce.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

My Fair Mistress , 2009

uzivatel4895
18.11.2023 3 z 5

Zo začiatku to bolo výborné - milenecký vzťah oboch hlavných hrdinov mi prišiel skvele popísaný. Niektoré časti, ktoré sa týkali Rafeovho plánu pomsty, som preskakovala - nemám rada ak sa pokrvní príbuzní nenávidia na život a na smrť, i keď rozumiem, že v tomto prípade to z Rafeovho uhľa pohľadu inak nešlo - tragický príbeh Pamely ma naozaj zobral, aj som slzu vyronila, túto tému utýranej a viacnásobne znásilnenej ženy doslova neznášam v historických ľúbostných romanciach (rovnako zle kvôli tejto téme mi zostalo aj pri čítaní knihy Odvážna od Amandy Quick...) Veľmi to pokazilo dojem približne v strede knihy, príbeh preto bohužiaľ hodnotím priemerne, ak by autorka toto vynechala, dala by som s radosťou plný počet hviezdičiek... Veľmi sa mi páčil príbeh Julianninej sestry Maris a polepšeného brata Harryho. Záver bol pekný, i keď zase mi tam prišiel rušivo ten únos Julianny St. Georgom. Trošku mi to, čo sa dialo po svadbe, pripomenul príbeh Grace a Jacka Byrona v mojej obľúbenej knižke Jediný dotyk.

vcielka
13.02.2019 5 z 5

Moja prva kniha od Warrenovej. Strasne tazko zohnatelna. Nakoniec som si ju musela pozicat z kniznice. Pacila sa mi vsak tak velmi, ze ju stale chcem aj do vlastnej kniznice. Odporucam. Je to velmi pekny pribeh a z trojice knih o milenkach najlepsi.

JToman
15.09.2012 5 z 5

Z cyklu " milenek " se mi tahle líbila nejvíc, bohužel opět české čtenářky ošizeny / u nás doposud nevyšlo/.Zajímavá zápletka, já za sebe velmi doporučuji, kdo má možnost ať přečte, určitě nebudete litovat !

2011  89%Odvážná milenka
2012  89%Jediný bozk