katkafe katkafe komentáře u knih

Mluvit o ex… není dobré pro sex Mluvit o ex… není dobré pro sex Alena Jakoubková

Opět pěkná oddychovka. Četla se jedním dechem. Doporučuji !

13.06.2018 5 z 5

Manžel nikdy nespí Manžel nikdy nespí Alena Jakoubková

Kniha se mi líbila jako většina od paní Jakoubkové. Mohu jedině doporučit

10.10.2017 5 z 5

Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Alena Jakoubková

U knih od Jakoubkové se vždy odreaguji! Člověk nad tím nemusí přemýšlet, oddechovka, doporučuji!

09.01.2017 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Alena Jakoubková

Mě se opět velice líbilo. Jakoubkova nezklame, krásná oddechovka, doporučuji!

08.01.2017 5 z 5

Miluju tě... i s natáčkama Miluju tě... i s natáčkama Alena Jakoubková

Opět skvělá kniha, odpočinková četba, Jakoubková nezklamala !

26.05.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha mě moc nezaujala, spíš mě zklamala. Jako první jsem četla Malý pražský erotikon a ten byl rozhodně lepší!

13.05.2016 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Naprosto skvělá kniha, u ní se člověk zasměje i zabrečí. Skvěle se četla, i přes těch 400 stran bych si dala dalších 200 alespoň :)
Prostě úžasná kniha, která ve mě zůstane.

30.03.2016 5 z 5

Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Alena Jakoubková

Opět perfektní oddychovka, vždy si u knížek od paní Jakoubkové odpočinu :)
Pěkný příběh!

06.01.2016 5 z 5

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Opět super kniha od A. Jakoubkové, pěkně se četla, úžasná oddychovka !

02.12.2015 5 z 5

Prodám manžela... Zn. spěchá Prodám manžela... Zn. spěchá Alena Jakoubková

Opět výborná a povedená kniha, oddechové čtení, které mě moc baví, člověk nad tím nemusí přemýšlet. Doporučuji! Těším se na další knihu!

19.06.2015 5 z 5

Heatová a vlna žáru Heatová a vlna žáru Richard Castle

Super počtení, taky jsem si dávala místo Nikky -Kate, protože seriál byl jedničkovej. Napínavý příběh plnej nečekaných zápletek. Doporučuji!!!!

02.05.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Znám lepší knihy od Petrusové, dalo se to přečíst, ale jednou stačilo !

22.03.2015 3 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Ze začátku mě kniha moc nebavila, četla jsem od Potter lepší, ale pak se to rozjelo a konec byl super. :) Doporučuji!

06.02.2015 4 z 5

Chceš-li s mužem býti... musíš s ním i výti…? Chceš-li s mužem býti... musíš s ním i výti…? Alena Jakoubková

Nejlepší kniha od Jakoubkový, moc pěkný a zajímavý příběh s překvapujícím koncem, mohu doporučit!

18.10.2014 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kniha se četla jedním dechem. Moc pěkný příběh jako všechny od Petrusove, doufám že bude pokračování!!!

05.10.2014 5 z 5

Dopadlo to špatně... vzali se Dopadlo to špatně... vzali se Alena Jakoubková

Dalo se to přečíst, ale znám lepší od Jakoubkové.

23.09.2014 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Moc mě to nebavilo, viděla jsem film, a ten byl pro mě lepší

01.09.2014

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Kniha byla bezvadná jak 1.díl - Nebezpečná láska, příběh měl děj i spád, moc se mi líbil a doporučuji!

09.07.2014 5 z 5

Manžel v domě není pro mě Manžel v domě není pro mě Alena Jakoubková

Ze začátku jsem chtěla knihu odložit jak Antonii matka týrala ale pak se to rozjelo a tak jsem se rozecetla a byl konec.Příběh byl super. Až mi bylo lito že končí .doporučuji!

28.05.2014 5 z 5

Po Česku Po Česku Václav Žmolík

Kniha obsahuje krásne památky,které stojí za navstiveni,chybělo mi více obrázků tak jen 4 hvězdy

04.05.2014 4 z 5