katka94 katka94 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Výborné čtení, kniha předčila moje očekávání a musím říct, že je to jeden z nejlepších fantasy příběhů, který jsem kdy četla. Nechybí napětí, tajemno... Stojí za přečtení

23.04.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Skvělé pokračování skvělého příběhu!

23.04.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Podle komentářů a recenzí jsem čekala úplně úžasnou knihu, která mě nenechá spát. Bohužel tomu tak nebylo. Knihu jsem přečetla, líbila se mi, konec mi vyrazil dech, ale ani tak to není ta pecka, u které bych řekla woooow!

02.01.2019 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Další klasika, která by neměla v knihovně chybět.

07.02.2018 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Krásný příběh o lásce :) Není k tomu co dodat, prostě tahle kniha je mojí srdcovou záležitostí. Tak krásný román už v dnešní době snad nikdo nenapíše...

07.02.2018 5 z 5

Cabernet Sauvignon a jahodový dortík Cabernet Sauvignon a jahodový dortík Nathalie Roy

Celá série je zábavná. Veselý příběh o trhlé holce a jejích slastech i strastech. Skvělé čtivo, když se che člověk odreagovat

27.06.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velmi čtivý, netradiční příběh o lásce. Nutí člověka se zamyslet. Skvělý je i druhý díl- Můj život po tobě.

27.06.2017 5 z 5

Chytlavé, skvěle vymyšlený, nový svět. Všechny tři knihy jsem zvládla za 2 dny :D

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Klasika. Moc krásná kniha, doporučuji

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Nesmrtelná klasika.

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Kniha se mi moc líbila. Sice na začátku bylo hrozně moc informací a člověk se v tom trochu ztrácel, ale pak to bylo fantastické. Určitě si koupím další díl.