Katie008 - Příspěvky

Jste introvert? : jak prosperovat ve světě extravertůJste introvert? : jak prosperovat ve světě extravertůM. O. Laney

Skvělá kniha, která vysvětlí proč introverti fungují, tak jak fungují a díky tomu se začnou i lépe chápat.Dále knížka poskytuje mnoho užitečných a praktických rad.Po přečtení jsem jí dala přečíst i své extrovertní mámě, která ani nevěděla, že něco jako introvert existuje a konečně mě začala lépe chápat a dokonce se jí i knížka líbila (prý není jenom pro introverty).

21.09.2017

Tomb Raider Archivy S.1Tomb Raider Archivy S.1D. Jurgens

Dokonalost sama.Upřímně za mě je pět hvězdiček málo, a tak navrch přidávám ještě pět srdíček: ❤❤❤❤❤
Jediný problém, který jsem našla je ten, že ještě nevyšel další díl.

04.06.2017

Jak jsem vyhrál válkuJak jsem vyhrál válkuP. Ryan

Na to, že knížka byla čtená jako povinná četba k maturitě se mi velmi líbila a vysloužila si důstojné místo v mé knihovně.Po celou dobu čtení jsem se nemohla přestat smát :D

25.09.2017

SaturninSaturninZ. Jirotka

Tuhle knížku jsem si vybrala jako povinnou četbu k maturitě, protože všichni říkali jak je strašně úžasná a vtipná, takže jsem se na ní i docela těšila.Bohužel za celou knížku jsem se zasmála tak maximálně pětkrát a dodnes nevím co je na ní tak strašně vtipného.Knížka mě extrémně nebavila a dokonce mě i párkrát málem ukolébala ke spánku a jelikož nerada nechávám knížky nedočtené a navíc kvůli maturitě jsem se do čtení musela hodně přemlouvat a nepřála jsem si nic jiného než konec. :(

09.12.2017

Munice domácí frontyMunice domácí frontyP. Šmidrkal

Během mé dovolené jsem náhodně narazila na výstavu válečných plakátů.Bohužel mě tlačil čas a nestihla jsem ji projít celou.Proto mě potěšilo, když jsem zjistila, že k ní existuje i doplňková kniha.Neváhala jsem a hned jsem jsi koupila.Knížka naprosto splňuje to co má a vřele ji doporučuji těm, kdo se zajímají o 1.světovou válku nebo o tématiku propagandy.Jen je škoda, že autoři do knihy nevtěsnali o něco více plakátů, protože na výstavě jich bylo min. 2x tolik.

29.08.2017

Smrt krásných srncůSmrt krásných srncůO. Pavel

Celá knížka se dá popsat jako jedna velká nuda s challengí neusnout.Nakonec to však zachraňuje konec, který je jakž takž čtivý a vykouzlí radostný pocit, že utrpení je u konce.

16.10.2017

Severská mytologieSeverská mytologieN. Gaiman

Dobrý základ pro někoho, kdo se teprve začíná zajímat o severskou mytologii, jen je přeci jen škoda, že kniha nejde o trošku víc hlouběji.

A musím zmínit ještě jednu věc, která mi trhala uši (posloucháno jako audiokniha), nevím jestli je to překladem nebo je to takto i v originále, ale proboha trpaslíci nejsou skřítci.