Kasandra109 Kasandra109 komentáře u knih

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Nápad skvělý, ale zpracování hodně pokulhává. Knihu nehodnotím jako průměrnou jen kvůli tomu tématu o které se zajímám. Jinak další klišé kniha ze střední, která je jen trošku zajímavě okořeněná.

15.11.2018 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je snad jediná série ke které se vracím. Jsem prostě typ člověka, kterého baví poznávat nové věci a proto knihy většinou znovu nečtu. Ale tahle série je prostě moje srdcovka a život bez ní už si nedokážu představit.

15.11.2018

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Geniální příběh s úžasnou atmosférou. I když prvních 50 stran byla celkem nuda, tak ten zbytek byl neuvěřitelný.

08.11.2018 5 z 5

Brána času Brána času Cecilia Randall

Tak tohle bylo úžasný.....Děj mě pohltil, postavy jsem si zamilovala a celkově jsem se vždy těšila až zase vezmu knihu do ruky. Na další díly se moc těším:)

03.11.2018 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Zajímavá a chytlavě napsaná kniha. I když tam bylo pár klišé a věci, které by se mohli změnit, knihu jsem si moc užila. Rozhodně ji doporučuji. Přečteno za dva dny.

01.11.2018 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Za mě je tato kniha velkým zklamáním. Přijde mi, že postavy se najednou začali chovat úplně jinak než na začátku. A k tomu všemu byla kniha opravdu velmi předvídatelná a ani tam nebyli žádné zvraty. Prostě jen přípravy na bitvu, která nakonec taky za nic nestála. Ty 2* dávám za pěkný konec a za Kadena;)

29.10.2018 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásná, jednoduchá, průměrná, ale stejně se budete usmívat od ucha k uchu jak je to sladké;) knihu jsem zhltla za jeden den a ani jsem nevěděla jak :D a ta obálka je prostě luxusní:)

29.10.2018 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Naprosto boží kniha. Hlavní hrdince jsem neskutečně fandila.

SPOILER!

Jen škoda že z ní v dalších dílech udělali typickou královnu mary sue, která musí spasit svět.

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Zajímavá, kouzelná pohádka na dobrou noc:)

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Za mě obrovské zklamání. Z hlavní hrdinky, kterou jsem na začátku hrozně žrala, protože byla úplně jiná, se stala další zapomenutá královna, která musí zachránit svět a všichni k ní vzhlíží. Ty 3* dávám za propracovaný svět, Manon, Elide a Lorcana, kteří mě udržovali při čtení. Nevím, jestli se do dalších dílů pustím, ale to jak to zkončí s Aelin a Jeřábem mi je jedno.

29.10.2018 2 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Dobrá, ale čekala jsem trochu víc, podle toho, co tady ostatní píšou.

29.10.2018 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Za mě nejlepší série, kterou jsem kdy četla. Najdete si své oblíbence a hlavně nic není černobílé. Na konci ukápla slzička z toho, že to všechno končí. Prostě WOW.