karolina1733 karolina1733 komentáře u knih

Muka Muka Lauren Kate

Četla se mi docela pomalu, na první díl ani náhodou nemá, ale zase je mnohem lepší než třetí díl, který jsem založila zpět do knihovny a třeba ho někdy dočtu.

19.03.2016 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

První díl mě neuvěřitelně bavil.

Moje zpověď Moje zpověď Kateřina Kantová

Knihu jsem si koupila na doporučení jedné slečny se kterou máme podobný vkus. Hned jsem věděla, že mě taková kniha bude bavit. Čtyři hvězdičky za to, že mi tam něco chyběla. Asi jsem čekala něco víc nechutného nebo nevím.
Rozhodně by si to ale měl přečíst každý.

19.03.2016 4 z 5

Školák Kája Mařík 3. díl Školák Kája Mařík 3. díl Felix Háj (p)

Kája Mařík je moje dětství. První tři díly jsem četla nespočetkrát a ráda se k nim vracím.

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

První jsem viděla film a pak jsem si řekla, že si přečtu knížku. Jenže nastal problém ve chvíli, kdy mě nebavila. Tak jsem ji odložila a asi o půl roku později se k ní vrátila. Nedá se říct, že bych se do ní zbláznila a přečetla ji jedním dechem (protože to se bohužel nestalo), ale nakonec mě docela bavila. Bohužel ale ne tolik, abych se hned vrhla na druhý díl, který v knihovně taky mám.
Možná na něho někdy přijde čas, ale možná taky ne.

19.03.2016 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Jedna hvězda za Guse, jinak hrůza, nuda, kýč. Nic horšího jsem nečetla.

19.03.2016 1 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Jedna z nejlepších sérií, jaké jsem kdy četla. Téma originální, něco naprosto novýho o čem ještě nikdo nenapsal a nemohla jsem se od knih odtrhnout. A jak smutno mi bylo, když jsem dočetla poslední větu!

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Byla to hrozná nuda. Ani jsem ji nedočetla (vlastně jsem se nedostala ani do půlky).

19.03.2016 2 z 5

Smrt v Praze: Atentát na Reinharda Heydricha Smrt v Praze: Atentát na Reinharda Heydricha Hellmut G. Haasis

Moc dobrý čtení. Netušila jsem, že se mi bude tolik líbit, ale opravdu nezklamala.

HHhH HHhH Laurent Binet

Neuvěřitelná knížka. Moc se mi líbila.

,,...a možná jsem tam někde i já."

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Perfektní kniha. Moc ráda se k ní vracím, je to jedna z nich, která mě neskutečně (ale pozitivně) ovlivnila.

13.03.2016 5 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Má nejoblíbenější. Holden mi neskutečně přirostl k srdci.

13.03.2016 5 z 5