Moje zpověď

Moje zpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182890/mid_moje-zpoved-oeS-182890.jpg 4 58 10

Zpověď deseti českých sexuálních deviantů je strhujícím příběhem a autentickou výpovědí zároveň. Autorky zachytily ty nejtemnější stránky lidské duše. Tato kniha je věnována obětem, těm skutečným i potenciálním. Také je věnována těm, kdo se zbloudilé duše deviantů snaží napravit.

Rolada88
03.08.2023 5 z 5

Autentické výpovědi od magoru co je měl radši fotr vycákat do jetele když to ještě šlo.

ClaireW
23.01.2022 5 z 5

Povídky z Bohnic přímo od pacientů, tenhle druh knih mám velice ráda.

dee95
26.10.2016 3 z 5

Kniha jako taková je vlastně průměr. Snoubí se v ní několik "zpovědí" a ne všechny jsou stejně kvalitní - bohužel. A ačkoliv jsem jí dočetla po chvilce mě kniha přestala bavit díky své monotónnosti. Možná to chtělo povídky nějak lépe poskládat za sebe, aby se neopakovala stejná deviace několikrát po sobě, nevím. Každopádně pohled do nitra takových lidí rozhodně stojí za přečtení. (A zvlášť za ty peníze) :)

karolina1733
19.03.2016 4 z 5

Knihu jsem si koupila na doporučení jedné slečny se kterou máme podobný vkus. Hned jsem věděla, že mě taková kniha bude bavit. Čtyři hvězdičky za to, že mi tam něco chyběla. Asi jsem čekala něco víc nechutného nebo nevím.
Rozhodně by si to ale měl přečíst každý.

KočkomilkaJana
11.02.2016 5 z 5

Knihu mi půjčila kamarádka, která ji našla za 39 korun v Levných knihách. Popravdě jsem nečekala, že samotné parafiliky tolik jejích odlišnost trápí, že si dovedou svůj život uvědomovat tak silně. Nevím, zda za to mohly ty terapie, že se učili mluvit, ale je to krásná a otevřená zpověď.

nicol.s
17.01.2016 4 z 5

Myslím, že je dobré se podívat na jakoukoliv deviaci z druhého pohledu, z pohledu devianta. Kniha ve mně vyvolala jistou míru soucitu s devianty, to však neomlouvá jejich hrůzostrašné činy...

kxrolinx0567
19.04.2015 4 z 5

Zajímavá kniha u které nelituju, že jsem ji přečetla. Čte se hodně rychle, blbě mi z ní nebylo, mám hodně silný žaludek, ale něco mi tam chybělo.

keselylenka
06.04.2015 3 z 5

Zajímavé čtení. Asi nejvíc mě dostalo, s jakým klidem pachatelé mluví o svých činech a o svých obětech. Docela síla.

Adria Orici
16.09.2014 5 z 5

Zajímavý pohled z českého prostředí. Jelikož pracuji s podobnými klienty, i oběťmi. Tuto knihu by měli číst i lidé, kteří se domnívají o zvrhlosti sexuálních deviantů. Ano, v jistém slova smyslu souhlasím. Jsou to také lidé i když způsobily bolest na duši. Chtějí pomoci, co udělá česká povaha? Odsoudit, toť nejednodušší možnost našeho svědomí? Knihu doporučuji!!!

Zorka
28.04.2014 4 z 5

Velmi zajímavá kniha, která dává nahlédnout do duše devianta. Popisuje jejich slovy prostředí, ve kterém vyrůstali, jejich často problematické dospívání a také poznání toho, že něco není v pořádku. Popisuje bohužel i činy, ke kterým mnozí dospěli, protože včas nevyhledali odbornou pomoc. Činy, kterých se dopustili, jsou mnohdy otřesné a neomluvitelné. Přesto pro mě bylo poučné vidět problematiku i z druhé strany a číst o možné, alespoň částečné nápravě.