kamolka Online kamolka komentáře u knih

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Hodně zajímavá knížka z pohledu obětí týrání. Moc se mi líbilo, že to vypráví žena, která si tím vším​ prošla a známe její pohled na věc. Nemohla jsem uvěřit tomu, že jí její okolí nevěřilo, jenom proto, že byla z bohaté rodiny.

01.06.2017 5 z 5

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Kniha mě hodně bavila, hlavně proto, že ukázala, že i když je člověk fakt na dně a myslí si, že ho nic dobrého nečeká, tak se vše může otočit a změnit k lepšímu. Hlavně se to nesmí nikdy vdát! Doporučuji :)

12.05.2017 5 z 5

Můří deníky Můří deníky Rachel Klein

Tato kniha nejde moc dobře popsat. Pro mě bylo docela těžké se ze začátku začíst, nejsem zvyklá na deníkové záznamy. Asi po půlce knihy mě to konečně vtáhlo. Kniha je opravdu zvláštní. Z deníku jde velmi dobře poznat, jak je hlavní hrdinka posedlá svou kamarádkou a postupně z toho začíná šílet až se z toho nakonec zblázní.

28.04.2017 4 z 5

Most do země Terabithia Most do země Terabithia Katherine Paterson

Film patří mezi mé nejoblíbenější pohádky už několik let, ale o knižní verzi jsem se dozvěděla až tak před týdnem. Jakmile jsem zjistila, že je knížka, tak jsem ji okamžitě musela najít a přečíst. Kniha mě vůbec nezklamala a jsem ráda, že film natočili téměř přesně podle předlohy (což se moc často nestává). Knížka je vážně taková kratičká jednohubka, já ji měla přečtenou za jeden den, ale stojí za to. Moc doporučuji

09.04.2017 5 z 5

Odhalení zločinu Odhalení zločinu Kieran Fanning

Hodně se mi líbily ty úkoly, které tvoří vlastně celou knihu. Občas mi dělalo problémy pořád prolistovávat knihu jenom abych našla pokračování příběhu, zvlášť když nemáte čas přečíst celou knihu v jeden den. Ale i tak to byla skvělá knížka pro odreagování a vylepšení vašich detektivních schopností.

13.03.2016 4 z 5

Dinosauři a jiná prehistorická zvířata Dinosauři a jiná prehistorická zvířata Michael Benton

Dinosauři mě zajímali již od dětství, a tak jsem si koupila tuto knížku. Velice dobře se v ní orientuje. Zvířata jsou zde seřazena podle abecedy.

13.03.2016 5 z 5

Hry Hry William Shakespeare

Kniha se mi velice líbila a dalo se v ní dobře zorientovat. Trochu jsem se bála, že roztrhnu stránky jak jsou tenké, ale až jsem si na to zvykla, tak to bylo dobrý.

29.01.2016 4 z 5

Kniha upírů Kniha upírů Ditte Bandini

Velmi zajímavé čtení, zvlášť pokud máte rádi upíry tak jako já :D Dozvěděla jsem se toho hodně o různých legendách a různé podoby upírů. Koho ovšem upíři nezajímají, tak jim tuto knihu nedoporučuji.

04.05.2015 5 z 5

Psychologie sériových vrahů Psychologie sériových vrahů Andrej Drbohlav

Velice zajímavé a poučné i pro čtenáře, kteří se touto problematokiou ne až tak zajímají. Jako učebnice nebo studijní text je to super, ale i jako knížka pro ty, kteří se o sériové vrahy zajímají a chtějí se o nich něco dozvědět. Překvapilo mě, že tam jsou uvedeny i čeští sérioví vrazi. Moc doporučuji.

18.12.2014 5 z 5

Já, Monstrum Já, Monstrum Dan Wells

První díl i ten druhý díl této série je opravdu čtivý, napínavý a zábavný současně. Strašně moc se těším na třetí díl. :-D

17.07.2014 5 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Harald Tonollo

Velice zajímavý nápad u kterého se možná i zasmějete. Skvělá oddechovka.

01.07.2014 4 z 5

Další prevít? Jen to ne! Další prevít? Jen to ne! Simon Brett

Velice vtipně zpracováno, skvělá oddechovka.

01.07.2014 4 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Knížka se mi opravdu líbila. Byla vtipná, napínavá a opravdu čtivá. Já ji měla přečtenou za dva dny a to je celkem tlustá a kevšemu chodím do školy. Obravdu jsem ji nemohla dát z ruky:D

13.04.2014 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Blanka Jehlíková

Knížka byla celkem dobře zpracovaná a párkát mě i pobavila. Dobrá oddechovka.

02.04.2014 3 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Knížka byla ze začátku trochu nudná, ale pak se to rozhoupalo a konec už byl suprovej. Ale hodně mi to připomínalo Krásku a zvíře, takže jsem už věděla jak to dopadne.

24.03.2014 4 z 5