Dinosauři a jiná prehistorická zvířata

Dinosauři a jiná prehistorická zvířata https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63315/dinosauri-a-jina-prehistoricka-zvirata-63315.jpg 4 11 2

Průvodce životem tajuplných zvířat, která kdysi obývala Zemi, obsahující podrobné přehledně uspořádané informace o každém z více než 200 pravěkých druhů. Dále se v knize nachází mnoho zajímavostí o vývoji živočišné říše na Zemi, údaje o vzniku a nálezech kosterních pozůstatků a informace o nejvýznamnějších badatelích s jejich objevy.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

The Dinosaur Factfinder , 1998

Yarwen
21.05.2023 2 z 5

Průřez těmi nejznámějšími, ale i méně známými prehistorickými zvířaty, za kterými se zavřela opona času. Malé zamyšlení nad Blbounem nejapným, který si žil v klidu tisíce let, než ho během pár desetiletí vyhubil člověk.
Celkově tedy čtenář dostane přesně to, co očekával, malá výtka směřuje k tomu, že vše je řazeno abecedně, bez ohledu na to, zda se jedná o konkrétního tvora nebo popis celého řádu - kniha šla koncepčně zvládnout určitě lépe.

kamolka
13.03.2016 5 z 5

Dinosauři mě zajímali již od dětství, a tak jsem si koupila tuto knížku. Velice dobře se v ní orientuje. Zvířata jsou zde seřazena podle abecedy.

dinosauři

Michael Benton