Kniha upírů

od:


KoupitKoupit eknihu

Krev je jeho vášní.. Upír je poutník mezi hranicemi a světy, smrtí a životem, tělem a duchem, mezi dnem a nocí. Je to smyslný a atraktivní svůdce. Od doby, kdy před více než sto lety vstoupil na literární scénu jako Drákula, lidi neuvěřitelně fascinuje. Ovlivňuje vzhled, oblékání a životní styl mnoha skupin. Co jsou to vlastně psychičtí upíři a upíři vůbec? Musí se nutně živit krví? Jsou v příbuzenském vztahu s vlkodlaky, nadpřirozenými bytostmi či se zombie? Autoři po této bytosti pátrali, sledovali její proměnu v průběhu času od původního až k modernímu psychickému upírovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29169/kniha-upiru-29169.jpg 3.132
Orig. název:

Das Vampirbuch (2008)

Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
Pythonissam
03.10.2018

Jsem bytost, která se velmi zajímá oo pír a nadpřirozeno, ale v této knihze jsem nenašla nic, co bych nenašla již jinde, to mne docela zklamalo. + ale musím dát za to, že příběhy v ní zmiňované mne některé velmi zaujali. Avšak již bych ji znovu nečetla.

Vampiras
21.06.2016

Jakožto člověk jež tíhne k vampírismu jsem čekala,že mne kniha něčím obohatí,ale bohužel se tak nestalo ... Čekala jsem něco víc než komerční pojetí a místy vtíravé názory.

SillverAngellus
09.10.2015

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem něco jiného...

kamolka
04.05.2015

Velmi zajímavé čtení, zvlášť pokud máte rádi upíry tak jako já :D Dozvěděla jsem se toho hodně o různých legendách a různé podoby upírů. Koho ovšem upíři nezajímají, tak jim tuto knihu nedoporučuji.

Deathrith
23.05.2013

Knihu jsem prolétl během jediného dne. Těžko říct co jsem od ní čekal, vše už tady byla a nic nového nepřinesla.

Karmína
18.01.2012

Kniha shrnuje veškeré pověsti a doložené případy o vampyrismu a upírech. Ovšem, vše bylo už tolikrát zpracováno, že kniha nevybočuje.