Kniha upírů

Kniha upírů https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29169/kniha-upiru-29169.jpg 3 43 8

Krev je jeho vášní.. Upír je poutník mezi hranicemi a světy, smrtí a životem, tělem a duchem, mezi dnem a nocí. Je to smyslný a atraktivní svůdce. Od doby, kdy před více než sto lety vstoupil na literární scénu jako Drákula, lidi neuvěřitelně fascinuje. Ovlivňuje vzhled, oblékání a životní styl mnoha skupin. Co jsou to vlastně psychičtí upíři a upíři vůbec? Musí se nutně živit krví? Jsou v příbuzenském vztahu s vlkodlaky, nadpřirozenými bytostmi či se zombie? Autoři po této bytosti pátrali, sledovali její proměnu v průběhu času od původního až k modernímu psychickému upírovi.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Knižní klub

Das Vampirbuch , 2008

Luigi1
29.05.2023 4 z 5

Zde se dočteme o upírech a jim podobným

chaera
19.06.2019 4 z 5

Dobře napsané, spousta zajímavých informací, příběhů a ilustrací, nadšenci vampirismu určitě ocení. Na plný počet hvězd to není, ale zasloužené čtyři hvězdy tomu dám. 4/5

Pythonissam
03.10.2018 3 z 5

Jsem bytost, která se velmi zajímá oo pír a nadpřirozeno, ale v této knihze jsem nenašla nic, co bych nenašla již jinde, to mne docela zklamalo. + ale musím dát za to, že příběhy v ní zmiňované mne některé velmi zaujali. Avšak již bych ji znovu nečetla.

Vampiras
21.06.2016 2 z 5

Jakožto člověk jež tíhne k vampírismu jsem čekala,že mne kniha něčím obohatí,ale bohužel se tak nestalo ... Čekala jsem něco víc než komerční pojetí a místy vtíravé názory.

SillverAngellus
09.10.2015 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem něco jiného...

kamolka
04.05.2015 5 z 5

Velmi zajímavé čtení, zvlášť pokud máte rádi upíry tak jako já :D Dozvěděla jsem se toho hodně o různých legendách a různé podoby upírů. Koho ovšem upíři nezajímají, tak jim tuto knihu nedoporučuji.

Deathrith
23.05.2013 2 z 5

Knihu jsem prolétl během jediného dne. Těžko říct co jsem od ní čekal, vše už tady byla a nic nového nepřinesla.

Bytost na cestě
18.01.2012 3 z 5

Kniha shrnuje veškeré pověsti a doložené případy o vampyrismu a upírech. Ovšem, vše bylo už tolikrát zpracováno, že kniha nevybočuje.

upíři magie

Autoři knihy