Kami33 Kami33 komentáře u knih

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Zajímavé téma. I když dnes by to měl pachatel u některých osob poměrně jednodušší, stačili by mu k tomu sociální sítě a věděl by i to, co nechtěl.
Jinak samozřejmě pěkné čtení se známými hlavními hrdiny, které nezklame.

02.03.2021 5 z 5

Zvrácená oběť Zvrácená oběť John Sandford (p)

Je to moje oblíbená série, proto stále za 5*, ale je fakt, že tento díl není úplně top.

18.02.2021 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Nemá cenu přidávat další komentáře, protože většinu z toho, co bych mohla ke knize říci, je zde už napsáno. A nutno dodat, že moc pěkně. Takže ve zkratce: skvělý příběh, čtivost, překvapení, prolínání s minulostí a perfektní sympaťák Harry Hole. Prostě super

18.02.2021 5 z 5

Oběť v pasti Oběť v pasti John Sandford (p)

Celá série je super. Většinu "obětí" mám přečtenou, (jen pár jich chybí) a zatím jsem nenarazila na slabší díl. No a tento příběh je perfektní. Napětí a čtivost od začátku do konce.

05.02.2021 5 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Jsem dost na rozpacích. Některé knihy Lisy Jackson mi přijdou super, ale tato mezi ně rozhodně nepatří. V lidech jsem se ztrácela, moc mě to nebavilo. Pohnutky hrdinů mi poněkud unikali. Nakonec jsem byla ráda, že už je konec.

05.02.2021 3 z 5

Komunita truchlících Komunita truchlících Jeffery Deaver

Za mě spokojenost. Zajímavé téma, čtivě napsané, ne extrémně dlouhé. Jak už bylo zmíněno v předchozích komentářích - příjemná oddechovka.

05.02.2021 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Moc zajímavá a čtivá knížka. Jen ten konec mě v souvislost s Johnem trochu překvapil. Možná by zasloužil větší vysvětlení. Ale rozhodně si přečtu pokračování.

22.01.2021 5 z 5

Dva druhy pravdy Dva druhy pravdy Michael Connelly

Harry Bosch pomalu stárne, ale pořád je to neohrožený chlap se smyslem pro spravedlnost. Hezké čtení, bezva příběh. A to, že je Harry již senior mi přijde skvělé. Kolik je starých hrdinů? (nepočítám stoletého staříka a slečnu Marplovou), zase tolik ne.

14.01.2021 5 z 5

Noční oběť Noční oběť John Sandford (p)

Moje oblíbená série. Zatím jsem nenašla slabší díly. A když čtete díly napřeskáčku jako já, je to jako skládání puzzle. Vždy objevíte nový dílek a on vám zapadne na místo tam, kam má. Tenhle díl byl fajn a konec, možná trochu "americký"

14.01.2021 5 z 5

Manželské zrcadlo Manželské zrcadlo Vlastimil Vondruška

Myslím, že se v komentáři docela shodnu s většinou. Kdo Vondrušku čte, ví, co ho čeká. Pohodové čtení, jehož děj si sice za pár dní nebudete pamatovat, ale v danou chvíli pobaví a odreaguje. A proč ne?

08.01.2021 5 z 5

Spravedlnost Spravedlnost Lee Child

Od první knihy Jatka ušel Reacher dlouhou cestu. V něčem se změnil v něčem zůstal stejný. Ale pořád jsou knížky s ním pohodové, zábavné čtení a u této jsem se bavila obzvlášť. Opravdu, trochu parodie, trochu pohádka, ale proč ne. Za mě skvělé.

03.01.2021 5 z 5

Na podpatcích Na podpatcích Dominik Dán

Netřeba opakovat již napsané. Super. Ale fakt bylo nutné toto Borisovi provést? (To je jen řečnická otázka :-))

Žiješ jenom dvakrát Žiješ jenom dvakrát Dominik Dán

Zatím všechny Dánovy knihy jsou výborné. Vše už bylo napsané v předchozích komentářích. Kdo má jeho knihy rád nebude zklamán. Ani já si neodpustím poznámku k vedlejší lince ohledně Kukyho maminky. Smutné, dojemné, pravdivé a kdo něco podobného zažil, v tom to ještě dlouho rezonuje.

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Oblíbená autorka, napínavý děj bez zbytečných odmlk, prostě super.

30.12.2020 5 z 5

Hořící andělé Hořící andělé Bear Grylls (p)

Tak zatímco u předchozího dílu jsem váhala, zda je za pět hvězdiček, tady jsem si jistá. Napínavé, hezké.

20.12.2020 5 z 5

Let duchů Let duchů Bear Grylls (p)

První setkání s autorem. Představa budoucí čtvrté říše pro mě byla dost těžko uchopitelná. Chvilku jsem váhala, zda je kniha na pět hvězdiček. Ale když jsem dočetla, hned jsem sáhla po pokračování. Takže ano :-)

20.12.2020 5 z 5

Oči oběti Oči oběti John Sandford (p)

Šílení vrazi, drsný Lucas, zajímavá zápletka. Za mě supr.

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

I když mám fantasy knihy ráda, tady jsem se nějak nemohla začíst, až jsem nakonec knihu odložila.

29.11.2020

Šógunova dcera Šógunova dcera Laura Joh Rowland

Chudák Sano Ičiró je na tom špatně, jde o život nejen jemu, ale i celé jeho rodině. Vypadá to, že jeho soupeř Janagisawa má jeho osud pevně v rukách. Ale Sano se už dostal z horších situací, takže žádný strach.

29.11.2020 5 z 5

Pravidla oběti Pravidla oběti John Sandford (p)

První kniha s Lucasem Davenportem, ke které jsem se dostala až poté, co jsem většinu "obětí" už přečetla. Možná proto se mi kniha líbila. Je to stejný pocit jako když se setkáte se starým známým, kterého jste dlouho neviděli, a stále si máte co říct. A současně si uvědomujete, že jste se lety trochu změnili.

29.11.2020 5 z 5