kaktus.p. kaktus.p. komentáře u knih

Dítě Dítě Fiona Barton

Kniha mě celkem bavila. Celou dobu jsem s napětím očekávala co budou mít ty různé ženy společné. Konec top.

06.04.2022

Napínavý, smutný příběh. Hrozné osudy dívek které se narodily ve špatné době. Za něco co je potkalo pak musely snášet pohrdání celý život. Pokud řekly pravdu. Smutné.

12.02.2022 4 z 5

Po povrchu Po povrchu Tomáš Třeštík

Kniha mě bavila. Přečteno za 1 odpoledne. Odpočinkové čtení. Zajímavé věci ze života fotografa, který se narodil do dobré rodiny.

28.11.2021 4 z 5

Anglická zahrada Anglická zahrada Petra Klabouchová

Hodně smutný příběh. Smutné a bohužel podle skutečnosti. Napětí až do konce.

23.11.2021 4 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Vzhledem k tomu, že sama mám děti jsem tuto knihu nemohla odložit. Čtivé, napínavé. Hodně silný příběh.

05.11.2021 5 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Kniha mě zklamala. Zdlouhavé a místy spíše nuda. Asi jsem čekala něco jiného..

30.10.2021 2 z 5

Diagnóza Londýn Diagnóza Londýn Lucie Weissová

Odpočinkové čtení. Zajímavá kniha o životě v emigraci. Přečteno za jedno odpoledne.

03.10.2021 5 z 5

Asi to skončím Asi to skončím Iain Reid

Knihu jsem nedokázala odložit. Super napínavé čtení. Konec byl překvapení. Doporučuji.

30.09.2021 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Dost drsná kniha. Není pro slabší povahy. Pachatel řešil trauma s dětství tím nejhorším způsobem. Přečteno za 2 dny.

11.04.2021 4 z 5

Nikomu by neublížil Nikomu by neublížil Catherine Burns

Perfektní knížka o nebezpečí, které číhá na mladé dívky. Zařadila bych do povinné četby pro dospívající. Napětí od začátku do konce. Přečteno za 1den.

21.03.2021