KajusaKil KajusaKil komentáře u knih

Není to úplně Potter, samozřejmě. Každopádně je to mnohem kvalitnější než filmové zpracování.

28.03.2024 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti Joanne Rowling

Dodnes si pamatuji moment, kdy jsem knihu poprvé držela v rukou. Tehdy byla k nesehnání - novinka o kterou se bojovalo. Knihu jsem četla více než 20x a provázela mě mnoha zeměmi světa, kdy jsem si ji sebou odvezla. Čte se mi ze všech nejlépe a mám ráda ukončení celého Potter světa. Když se dívám na filmové zpracování, tak nechápu podle čeho natáčeli. Tolik změn až to není možné.

28.03.2024

Vynikající pokračování s pár nečekanými zvraty - Brumbál, R.A.B. a hlavně samotný princ dvojí krve.

28.03.2024 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Nejdelší kniha Potterovského světa. Tady už se začíná filmová a knižní podoba dost lišit a mnoho detailů se do filmu nedostalo, proto doporučuji knihu přečíst!

28.03.2024 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Kniha se nám co do počtu stran rozrostla. Četla se mi snad nejhůře ze všech, přitom ve filmovém zpracování mám tento díl nejraději. Kapitola na MS ve famfrpálu je opravdu nic moc. Všechno je takové slow.

28.03.2024

Je to tady! Vlkodlak, Klofan, mozkomorové - magie se nám pořádně rozrůstá. Ve filmovém zpracování jeden z nejpopulárnějších dílů, v knize je to podobné.

28.03.2024 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Vynikající pokračování, má to náboj, napětí a člověk si tady oblíbí i tu Ginny, kterou ve filmech málokdo dává.

28.03.2024 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Jedna z mých prvních přečtených knih. A to ne jednou. Celá čarodějnická sága je dokonalá.

28.03.2024

Travel Jobs – 135 způsobů, jak si vydělávat na cestách Travel Jobs – 135 způsobů, jak si vydělávat na cestách Matouš Vinš

Tady už těch tipů bylo mnohem více než v Travel Bibli. Spousta užitečných informací.

Travel bible Travel bible Matouš Vinš

Pro každého cestovatele nutnost. Jako vášnivá cestovatelka jsem tady sice našla málo informací, které bych už nevěděla, ale přeci jen se mi velice líbí zpracování, sumarizace a pár tipů. Začátečníci si v tom určitě najdou své.