KaiShun KaiShun komentáře u knih

Přeběhlík Přeběhlík Michael Connelly

Mickey a Harry za stejnou stranu , tuším po druhé a opět super poctění. Harry je prostě nekompromisní pro dosažení pravdy. Naprosto dokonalé, možná bych dal Hallerovi více prostoru, ale věc názoru.

14.11.2017 5 z 5

Handrová bábika Handrová bábika Daniel Cole

Námět super, zpracování slabé , postavy vyšetřovatelů jsou k smíchu až na Edmundse který jediný něco tvoří , hlavní postava škoda slov... Hlavně že se kniha honosí titulem bestseller roku a nejočekávanější krimi , pche. Carter měl lepší knihu a Deaverova další bomba vyjde za pár dní. Tohle mohlo zůstat klidně dál pod postelí D. Cola jako sběrač prachu.

09.11.2017 odpad!

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Průměr ale čekal jsem víc od Nesba.

07.11.2017 3 z 5

Mrazivá noc Mrazivá noc John Lutz

Tohle jsem si užil jako žádný jiný výtvor tohohle autora, bomba

25.10.2017 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Hodnocení mě překvapilo , děj odsypal i přes to že hned na začátku víme kdo je vrah. Edward byl opravdu úchylný psychopat akorát pro mě dosti přitažené za vlasy co může člověk podle autorky udělat v takovém věku.

17.10.2017 3 z 5

Na zabití Na zabití John Lutz

Hvězdička dolů za Pearl, opět nezklamala svou naivitou a dětinským chováním, možná to přijde jen mě ale jako by to Lutz dělal úmyslně aby čtenářům lezl na nervy.

08.10.2017 4 z 5

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

75proc. , ten závěr byl úplná blbost.

08.10.2017 4 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Každý kdo má aspoň půl mozku tak mu to je jasné někde v polovině díky jedné kapitoly , no tady byl Quinn hodně mimo a Pearl mi s každou další knihou leze více na nervy.

29.09.2017 4 z 5

Tohle bylo vážně něco úžasného , snad se dostane i filmového zpracování. Kdyby šlo dám i šest hvězd.

23.09.2017 5 z 5

Potřeba zabíjet Potřeba zabíjet John Lutz

Slabší 4 , konec mě překvapil ale pár slabých Kapitol úplně zbytečných a to doslova. Škoda že Lutz jede furt to samé , takže čtu sérii podle toho jak se mi dostane pod ruku a né podle toho jak jde

22.09.2017 4 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

Trošku přehnané už , až moc "obětí" , a konec ten byl až příliš slabý. Ale první kniha v sérii co má aspoň trochu jiný mo.

19.09.2017 3 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

No tady už to Deaver opravdu prepiskl slabší 4

24.08.2017 4 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

U mě má i slabší Deaver 5* , asi moje slabost vůči autorovi. Zásadní je zde rozdělení Kapitol které nebudu spoilovat. Jdeme na další Kathryn.

22.08.2017 5 z 5

Zrušený rozsudek Zrušený rozsudek Michael Connelly

Úžasný pohled do soudní síně, jak sou někteří lide schopní ohýbat a obcházet právo a zneužívat ho ve svůj prospěch. Myslím že Clive, dostal co potřeboval. Konec mě trošku překvapil, čekal jsem více akce, ale i tak opět skvěla kniha s Boschem a Hallerem.

18.08.2017 5 z 5

Vrahem může být kdokoliv Vrahem může být kdokoliv Jeffery Deaver

More twisted, nektere skvele jine slabsi presto 5* jako kazdy JWD

09.08.2017 5 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Klasicky Deaver, ale tentokrat me nedobehl.

04.08.2017 4 z 5

Seznam vraha Seznam vraha Lawrence Block

Nevím proč Block tam dal tu nechutně dlouhou část o soudu ale jinak opět doporučujeme

28.07.2017 5 z 5

Panoptikum Panoptikum Jeffery Deaver

Twisted, o Anó. Tohle my rozhodně mužem. Jeffrey i tentokrát nezklamal a dokazal že je rozhodně nejlepší ve svem oboru a geniální mistr všech zápletek, doporučujem.

26.07.2017 5 z 5

9 draků 9 draků Michael Connelly

Tak tohle bylo vazne maso,toto je doslova drsny Harry Bosch jak ho zname z prvnich dilu serie, za me jedna z nejlepsich knih vubecx doporucuji

18.07.2017 5 z 5

Modrá sféra Modrá sféra Jeffery Deaver

Top top top, po roce jsem sedl k deaverovi co jsem jeste necetl a nechapu, trosku mi pripomina rozbite okno ale ted nevim co vyslo drive :D kazdopadne teprve druhy JD co me tak chytil bez rhyma

11.07.2017 5 z 5