Kaila146 Kaila146 komentáře u knih

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Milá kniha, ale ze začátku jsem měla trochu problém se začíst

15.01.2022 4 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

(SPOILER) Kniha mě nijak nenadchla, i když byla pěkná. Romantika tam byla nacpaná moc na sílu a vůbec se mi tam nehodila.

12.01.2022 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Boží! Čtení jsem si vážně užívala, děj skoro neměl chyby.
Vadila mi ale občasná absence uvozovek a taky velký formát.

11.01.2022 5 z 5

Rozhodující bitva Rozhodující bitva Rick Riordan

Rozhodně nejlepší díl z celé série!

09.01.2022 4 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Přišlo mi to jako takové normální fantasy. Pěkné, ale žádná díra do světa.

08.01.2022 3 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Kniha sice měla chyby, ale stejně se mi líbila.

07.01.2022 3 z 5

Jak se spřátelit s temnotou Jak se spřátelit s temnotou Kathleen Glasgow

Je škoda, že se o téhle knížce moc neví.
Je to neskutečně emotivní a člověk si při ní uvědomí, že by měl být vděčný za svou rodinu, protože ne všichni rodiče své děti milují. Autorka umí nádherně vykreslit postavy a zaměřit se na emoce, u některých scén jsem bulela jak želva.
Taky mě kniha přinutila dívat se na některé lidi z jiné perspektivy.
Jsem strašně ráda, že jsem na ni na jednom bookstagramu narazila. Budu na ni vzpomínat ještě dlouho.

05.01.2022 5 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

(SPOILER) Jak píšou i jiní lidi tady, první půlka se čte fakt těžce. Angiiny úmysly jsou jasné skoro od začátku a vy prostě víte, jak to dopadne.
Jakmile jsem ale byla za půlkou, čtení mě začalo bavit. Kate byla v pohodě, Angie jsem nesnášela. Ostatní postavy za mě nejsou tak důležité. Možná ještě Matt. K tomu mám neutrální vztah, přišel mi takový neslaný nemastný.
Taky mi bylo téměř hned jasné, že Judith je za Isabelinou smrtí.
Celkem předvídatelná kniha s pomalým rozjezdem a napínavou druhou půlkou.

04.01.2022 3 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Moc pěkná kniha :)

02.01.2022 4 z 5

Ocelový příboj Ocelový příboj Natalie C. Parker

SUper knížka, nemůžu se dočkat dalšího dílu.

01.01.2022 5 z 5

Dům roztříštěných snů Dům roztříštěných snů Irena Moravcová

Rozjezd byl sice fakt strašně pomalý, ale ten zbytek to vykompenzoval. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

31.12.2021 5 z 5

Dcera zimy Dcera zimy Vladimíra Šebová

Já tak nějak nevím, co téhle knize vytknout. Postavy byly super, stejně jako děj a zápletka.

31.12.2021 5 z 5

Ztracená princezna Ztracená princezna Connie Glynn

Zatím nejlepší díl, Jamie mě dokonce ani moc nevytáčel.

29.12.2021 4 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Fajn a docela napínavá upíří fantasy, která se nečte úplně špatně.
Nevím proč, ale kniha mě tak nějak nudila, i když se tam pořád něco dělo. Na konci to šlo všechno tak rychle, že jsem v tom měla trochu zmatek.
Jinak byly postavy moc fajn, zápletka taky super a hlavní hrdinka mi byla sympatická.

26.12.2021 3 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Příšerně, ale příšerně pomalý rozjezd. Nudila jsem se a nemohla se dočkat konce knihy.
Konec byl moc fajn, stalo se tam hodně věcí najednou, ale nebylo to úplně ráz na ráz, takže jsem se v tom dobře orientovala (ne jako v jedné nejmenované knížce).

25.12.2021 3 z 5

Hotel U devíti koček Hotel U devíti koček Radmila Tomšů

Moc fajn oddechovka, která mě nenudila a dokázala příjemně naladit.

24.12.2021 4 z 5

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Nic moc, ale ušlo to

24.12.2021 3 z 5

Zarua - ztracené město Zarua - ztracené město Suzanne Rogerson

(SPOILER) Upřímně, je to jedna z nejslabších knížek, co jsem za poslední dobu četla. Začátek byl neuvěřitelně zdlouhavý, obešlo by se to bez prvních 300 stran.
Alespoň že konec stál za to, i když to líbání po třech (nebo kolikrát spolu mluvili)... no, k tomu se ani nebudu vyjadřovat.

24.12.2021 odpad!