kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Romantická oddechovka. Pilot, doktorka a plno padouchů.

18.05.2023 2 z 5

Ochránci Ochránci John Grisham

Nudná kniha z právnického prostředí. Toto byla snad má druhá kniha, kterou jsem nedočetla. Začátek zdlouhavý a nemělo to spád ani napětí.

09.05.2023

Společník Společník John Grisham

Nudný příběh bez spádu a napětí. S přemáháním dočteno ale škoda času. Mladý právník co se nechá vydírat. Překombinovaný příběh a konec spíše úsměvný nebo otevřený pro pokračování.

13.04.2023 2 z 5

Pan Lemon a borůvkový koláč Pan Lemon a borůvkový koláč Josef Vlášek

Něco, tak ubohého jsem dlouho nečetla. Nudné, nezajímavé s trapným příběhem. K létajícím drakům, mluvícím památkám a duchům už chyběl jen James Bond 007 a Superman. Možná by se pak kniha dala číst :-D

11.11.2021 1 z 5

Dobrodružství kriminalistické balistiky Dobrodružství kriminalistické balistiky Přemysl Liška

Hezky napsaná kniha o vzniku kriminalistické identifikace. Nechybí fotky a příklady zločinů, které se udály a jak se řešily.

09.11.2021 4 z 5

Víš, kdo se dívá? Víš, kdo se dívá? Catherine Ryan Howard

Nudná kniha se zajímavým námětem. Často se v knize zvrací a je v ní plno zbytečných odstavců. Asi aby měla kniha hodně stran. Nejvíce mi vadilo přeskakování a přetáčení v čase. Do poloviny se kniha vlekla a poté už bylo jasné co se stalo a kdo za vše může.

20.09.2021 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku byla kniha nudná ale od poloviny se rozjela. Konec byl zajímavý ale dal se předpokládat. Tady bylo vidět, že Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Někdy je lepší nevědět tajemství protože se otevře Pandořina skříňka a není cesty zpět.

10.07.2021 3 z 5

Břeh temné vody Břeh temné vody Joe R. Lansdale

Nechala jsem se nalákat na popis knihy. Nechápu jak tohoto spisovatele může někdo přirovnávat k autorům jako jsou Mark Twain a Stephen King. Z mého pohledu u těchto autorů kniha ani neležela. Příběh byl překombinovaný a místy dost směšný. Přišlo mi to spíše jako hodně špatná parodie.

07.06.2021 1 z 5

Druhá šance Druhá šance Renáta Petříková

Čekala jsem víc. Obyčejný tuctový příběh ale místo klasického páru jsou dvě ženy.

29.03.2021 2 z 5

Nanos Nanos Timo Leibig

Nemusím moc knihy co jsou Sci-fi ale tato mě celkem bavila. Je to o dalším Hitlerovi, který vymyl lidem mozek ale v budoucnosti.

01.03.2021 3 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Hezky a lehce napsáno pokračování Rakváře. Opět nic není jak vypadá na první pohled.

13.01.2021 3 z 5

Sestra lovce čarodějnic Sestra lovce čarodějnic Beth Underdown

Kniha se dala číst ale čekala jsem trochu něco více. Žádný spád a vše jen tak okrajově. Mohla to být super kniha o procesech s čarodějnicemi a praktiky, které vykonávali. Konec byl nejlepší :-D

18.11.2020 3 z 5

Hukvaldy a Budatín Hukvaldy a Budatín Petr Juřák

Kniha má pouze 149 stran a z toho asi 65 v českém a 10 ve slovenském jazyce. Další polovina knihy je v angličtině (překlad). Pár zajímavých informací několik fotek a asi 4 pověsti o hradu Hukvaldy.

25.08.2020 3 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Horší knihu jsem už dlouho nečetla. Nudná a zbytečně zdlouhavá. Neustále odbíhání a rozepisování zbytečností zajistilo knize 300 stran. Asi autorka nevěděla co psát. Jinak by kniha měla možná jen 100 stran ale byla by stejně nudná a nezajímavá.

21.08.2020 1 z 5

Outsider Outsider Anthony Franze

Dalo se číst ale nic moc. Právnické prostředí a styl psaní mě nezaujal. Čekala jsem od knihy mnohem více.

17.08.2020 3 z 5

Evoluce Evoluce Bernard Beckett

Knihu jsem dočetla ale nuda. Zajímavý nápad ovšem nešťastně zpracován. Konec byl nečekaný.

19.06.2020 2 z 5

Nuly Nuly Chuck Wendig

Námět zajímavý ale kniha nic moc. Do poloviny nuda a ztrácela jsem se ze začátku kdo je kdo. Celkem spíše podprůměr a nuda. Čekala jsem mnohem více podle obsahu. Celkem zklamání.

17.05.2020 2 z 5

Všechny podoby lásky Všechny podoby lásky Aminatta Forna

Dostala jsem knihu jako dárek, tak jsem ji přečetla. Nic horšího a nudného jsem dlouho nečetla.

10.01.2020 1 z 5