julliette julliette komentáře u knih

Objetí Objetí Jessica Shirvington

OMG- Tak nádherný strhující příběh, no prostě bomba. Fénix se zdá být prima, uklidňoval Violet, pomáhal jí, podporoval ji. Ale jejich vztah se vyvinul hlouběji, než jsem čekala, udivilo mě, že se s ním vyspala, sice tím ublížila Lincolnovi, který byl taky Grigori, a ona se s Fénixovou pomocí Grigorim také stala. Jakých převratů bylo u konce. Violet zjistila, nejen že Fénix jí ovládá emoce, ale i že jeho matka je Lillith-matka temnoty. A že je velkou hrozbou Grigiriům, protože je jednak emigrant-byl vyhoštěn z Edenu, a jednak je anděl temnoty po matce, což Violet netušila. On Violet miluje, ale ona si s city k němu není jistá, sice ale ví, že je tak trochu zamilovaná do Lincolna, ale ví, že to nikam nevede, protože stejně dvojice Grigiriů, kteří si byli přisouzeni, aby se chránili, uzdravovali navzájem a udržovali rovnováhu dobra a zla, se nesmí sblížit, je to zakázané, ale oni se z toho chtějí vyvlíknout, že na jejich vztah půjdou pomalounku polehounku. PS: Už se těším na další díl, protože ten otevřený konec, no prostě už abych přečetla všechny knihy, co jsem si půjčila a mohla letět do knihovny, doufám že brzo, protože moje nedočkavost nemá hranic.

25.11.2014 5 z 5

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Nechápu, proč Ebony trvalo tak dlouho, než uvěřila, že je anděl, i když se odlišovala fialovými očima, velkou silou a rychlostí, prostě potřebovala víc důkazů. Aspoň že našla svou pravou lásku, Thana, který ji miloval a ona se do něj zamilovala při prvním setkáním. Není nic sladšího, když se dva andělé do sebe zamilují, akorát nechápu, proč Jordan vzal nabídku, že když od sebe Ebony s Thanem odpudí, dostane ji, když ona ho ani nemiluje jako Thana. Doufám, že se mu nepodaří Ebony a Thana od sebe dostat, protože ti, co kvůli zášti dokáží přijmout i ty nejriskantnější nabídky, jen aby byli s těmi, které milují, si opětovanou lásku nezaslouží. A stejně, Jordan ve svých schopnostech nesahá Thanovi, anděli ani pod nohy, jak je bezcenný a naivní.

16.11.2014 5 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Páni. Tak nádhernou sérii jsem v životě nepřečetla a teď vím, o co jsem přišla. Konečně se Kylie správně rozhodla pustit Dereka k vodě, a zavázat se láskou vlkodlaku Lucasovi. Ještě se Kylie musí naučit ovládat své obrazy mozku, ale aspoň umí být neviditelná. Tato série mě fascinovala.

14.11.2014 5 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Nádherná kniha a děj, tak napínavý, zajímavý a strhující mě přinutil ji přečíst na po šesté. A na konci jsem i uronila slzu.

13.11.2014 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Nádherný závěr, ale moc mi bylo líto Cassiana, že se vzdal Jacindy, i když ji tak moc miloval a udělal by pro ni cokoli, jen proto, že viděl, že je zamilovaná opravdu do Willa, čímž ji překvapil, že jí to takhle vyjádřil. Vše dopadlo opravdu krásně. Tamra tvoří pár s Daghanem, Jacinda s Willem a Cassian s dírou v srdci po Jacindě, šel hledat drakijské kmeny, jejich zvyky atd. Byla jsem po přečtení tak rozrušená, plakala jsem půl hodiny a vůbec jsem nemohla usnout

Útěk Útěk Sophie Jordan

Překvapilo mě, že při odjezdu z toho města, se Tamra, Jacindina sestra převtělila v mlhotvorku. Všechny je zachránila před lovci, co je napadli. Aspoň že jim vymazala vzpomínky na ně. Cassian se o ni začal zajímat, teda snažil se, ale sám se přiznal Jacindě, že Tamra není ona. Jacinda byla ráda, že mu na ní záleží, což mě přivedlo k pláči. A teprve pak jsem pořádně plakala štěstím, když se nechala od Cassiana políbit, byl totiž to jediné, co jí zbylo. Ale pořád lepší bylo uzavřít s ním drakijský svazek, než si nechat uřezat křídla za své činy, a za to, že kvůli ní lovci zajali Cassianovu sestru Miriam. Cítila se za to odpovědná, takže se jí vůbec nedivím, že nejdřív opustila kmen kvůli záchraně Miriam, Cassian, Tamra a Will se k ní připojili a vymysleli plán na záchranu, ale vyjde to?
I ten konec mě přinutil si půjčit další díl, protože jsem se nemohla dočkat, jak to dopadne s Cassianem a Jacindou.

Drakie Drakie Sophie Jordan

Hezká kniha, i když chudák Jacinda s odporem odjela ze svého kmene někam do pustiny bez kapky vláhy, kde drakie umírají. Will, lovec sice její drakii udržel naživu, ale byl lovec, co lovil její bližní. Ale jsem ráda, že aspoň Cassian na ni dával pozor a nedivím se jí, že po útoků lovců s ním i s její rodinou odjíždí zpět do kmene.

12.11.2014 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Moc pěkný příběh, anděle jsem měla vždy ráda. Danielu a Lucy je souzeno se jednou za sedmnáct let setkat, osudu se nevyhnou. Už se těším na další knihu, zatím jsem ji v knihovně nenašla, štve mě, že někomu trvá tak dlouho, než ji přečte a vrátí

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Páni, jaké to napětí tam vzniklo, že jsem knihu přečetla jedním hltem. Potěšilo mě, že se Loki s Wendy tak sblížili, fandila jsem jim. Dopadlo to podle mého očekávání: Wendy dala Finnovi sbohem, ale s Lokim se vzali a měli dítě.
Moc krásný konec, i když Wendy ztratila matku, zabila otce, pořád žila životem královny jako v pohádce s milujícím manželem a dítětem.

12.11.2014 4 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Další díl se čte velmi rychle a svižně. Loki se zprvu chová jako protiva, ale zdá se mi milý. Nedivím se Wendy, že se do něj zamilovala. Velmi akční a zajímavý díl. :)

Dědička Dědička Amanda Hocking

Je to opravdu zajímavá kniha. Finn se mi zalíbil, jak pomáhal Wendy stát se princeznou. Jen mě trochu zarazilo, že její matka jim jejich lásku nepřála, já se jí nedivím, když měl tak nízké postavení. Ale ten konec mě přinutil vyletět do knihovny, půjčit si další díl. Knihu jsem přečetla jedním dechem.