Julinka679 Julinka679 komentáře u knih

Sny Sny Richelle Mead

Zatím pro mě nejlepší díl :3 nová sukuba mi lezla na nervy :D a u Niphona jsem jen čekala kdy dostane za vyučenou :D Georgina se bezpochyby stala mojí nejoblíbenější knižní hrdinkou :3

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Opět hodně kvalitní díl :3 možná trošku lepší byla jednička, ale i tady na čtenáře čekal dobrý děj :-) zase jsem knihu přečetla jedním dechem jak je u Richelle Mead zvykem :-)

Trápení Trápení Richelle Mead

Po Vampýrské akademii opět něco povedeného od autorky :3 příběh Georginy se mi možná zamlouvá i víc, jelikož hlavní hrdinka je dospělejší než Rose z VA :-) Georgina může mít všechny muže na světě, ale ona se zakouká právě do Setha,, jejího oblíbeného spisovatele :3 osobně mě pobavilo její pravidlo čtení knih :D

01.07.2014 5 z 5

Když jsem poprvé viděla film Harry Potter a Kámen mudrců byla jsem fascinována příběhem chlapce, který se o svých narozeninách dozví, že je čaroděj :-) potom jsem dostala komplet všech 7 knih a všechny jsem si oblíbila :-) J. K. Rowling je spisovatelka s velkým S :-) je opravdu skvělé pozorovat jak se z malých dětí stávají dospělí :-)

01.07.2014 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tady není co dodat :3 zatím rozhodně nejlepší kniha ze série :3 musím přiznat, že si mě ze začátku, tedy od první knihy Zsadist moc nezískal a neměla jsem ho ráda, ale tady si rozhodně "získal mé srdce" :3 :D pokud někdo má rád romantiku, dobrodružství a upíry ať rozhodne začne číst příběhy Bratrstva černé dýky :3

Označená Označená Kristin Cast

Ze začátku jsem se tak trochu přemáhala jestli knížku odložit nebo ne, ale po pár stránkách jsem se do ní začetla :-) je to skvělá knížka :3 tady jsou upíři trochu jiní než jak je popisují ostatní autoři a rozhodně to není na škodu :-) už čtu druhý díl a budu v tom rozhodně pokračovat :3

01.07.2014 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Jak to tak vypadá, tak autorka píše čím dál lépe. Tento díl se mi zdá lepší než ten předcházejí a věřím, že ty další budou zase o několik stupínků výše :-)
I když jsem si zamilovala Wratha a jeho Beth, Tohrmenta a jeho Welsii, tak se mi zatím vztah Rhaga a Mary zdá opravdu až pohádkový :-) tento pár je mi zatím asi nejsympatičtější :-) jen mě mrzí, že ke konci se už nepsalo nic o Johnovi :-/ :-)

13.06.2014 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Musím říct, že když jsem tuto knížku začala číst říkala jsem si, že to asi nebude můj šálek kávy, ale po první straně jsem musela přečíst i druhou a pak dvacátou a potom jsem se přistihla, že jsem přečetla celou knížku jedním dechem :-)
Bratrstvo černé dýky je rozhodně nejlepší sérií knih jakou jsem kdy četla, právě čtu už třetí díl a nemůžu se od těchto knih odtrhnout :-) určitě bych tyto knihy doporučila všem, kdo chtějí propadnout kouzlu upírů :-) Bratrstvo vás jednoduše nenechá spát dokud nezačnete číst a nebudete prožívat jejich životy... nenechají vás spát dokud se nestanete součástí děje... :-)

13.06.2014 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Stephenie Meyer je skvělá spisovatelka a touto knihou to jen potvrdila! Je opravdu mou nejoblíbenější. Někdo se začátkem prokousal ale podle mě je knížka úžasná už od začátku. Vtrhne vás do děje a vy ji chcete dočíst co nejdříve. Kniha skvělá ale film mě moc nenadchnul, myslím si, že v něm mohlo být použito více vtipných částí z knihy ale když vezmeme v úvahu dobře vybrané herce pro jednotlivé role nedá se filmu moc věcí vytýkat :)

18.08.2013 5 z 5