julie111 julie111 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Mornštajnová nezklamala.

14.10.2019 5 z 5

Žízeň po životě Žízeň po životě Irving Stone (p)

koho nebaví nudné biografie jako mě, tak Žízeň po životě mohu stoprocentně doporučit. V knize autor zmiňuje i další významné osobností této doby a díky tomu jsem začala číst Zolu a více se zajímat o impresionismus. Román vás pohltí.

21.06.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knihu jsem přečetla za jeden den, nemohla jsem se zastavit. Ten kdo má rád knížky od Mornštejnové, tak si to užije :)

28.01.2019 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

nejedná se o kvalitní detektivku ale o jednoduchý, poměrně čtivý román pro ženy. Více bych rozšířila pasáž kde se popisuje schizofrenní chování hlavní postavy ale celkově to byla jednoduchá a docela předvidatelná četba.

15.04.2018 3 z 5

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus

dílo mě dost pobavilo, o Krausovi jsem toho moc nevěděla, takže pro mě to bylo zajímavé

21.06.2019 3 z 5

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

ano je to oddychovka ale ipřesto jsem čekala víc. Možná kvůli popisku ke knize. Čekala jsem víc moudrých rad od babičky :D nebo i víc humoru...

10.05.2019 2 z 5

Bahnitá pole Bahnitá pole Hillary Jordan

Luxus! Zajimavé, nepředvidatelné, drsné. Rozhodně mohu doporučit.

11.01.2019 5 z 5

Cíl Cíl Eliyahu Moshe Goldratt

tato kniha se považuje za alfu a omegu logistiky. Popravdě mě to brutálně nebavilo, skončila jsem asi v půlce. Postupy a strategie mě přišly dost zastaralé, chápu, že to byla jiná doba a měla bych obdivovat jak hlavní hrdina přichází na správná řešení v logistice a výrobě... ale prostě pro mě to byla nuda.

11.01.2019 3 z 5

Vegetariánský život Vegetariánský život Armin Risi

nějak nechápu jak tato knížka může mít 82 %. jsou tam absolutní základy, které zná každý člověk. Jednu hvězdičku jsem dala za citace osobností.

11.01.2019 odpad!

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

kniha je hodně čtivá. Dokonalá na dovolenou nebo jen pro relax o víkendu :)

15.04.2018 5 z 5