julie111 julie111 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Mornštajnová nezklamala.

14.10.2019 5 z 5

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus

dílo mě dost pobavilo, o Krausovi jsem toho moc nevěděla, takže pro mě to bylo zajímavé

21.06.2019 3 z 5

Žízeň po životě Žízeň po životě Irving Stone (p)

koho nebaví nudné biografie jako mě, tak Žízeň po životě mohu stoprocentně doporučit. V knize autor zmiňuje i další významné osobností této doby a díky tomu jsem začala číst Zolu a více se zajímat o impresionismus. Román vás pohltí.

21.06.2019 5 z 5

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

ano je to oddychovka ale ipřesto jsem čekala víc. Možná kvůli popisku ke knize. Čekala jsem víc moudrých rad od babičky :D nebo i víc humoru...

10.05.2019 2 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knihu jsem přečetla za jeden den, nemohla jsem se zastavit. Ten kdo má rád knížky od Mornštejnové, tak si to užije :)

28.01.2019 5 z 5

Bahnitá pole Bahnitá pole Hillary Jordan

Luxus! Zajimavé, nepředvidatelné, drsné. Rozhodně mohu doporučit.

11.01.2019 5 z 5

Cíl Cíl Eliyahu Moshe Goldratt

tato kniha se považuje za alfu a omegu logistiky. Popravdě mě to brutálně nebavilo, skončila jsem asi v půlce. Postupy a strategie mě přišly dost zastaralé, chápu, že to byla jiná doba a měla bych obdivovat jak hlavní hrdina přichází na správná řešení v logistice a výrobě... ale prostě pro mě to byla nuda.

11.01.2019 3 z 5

Vegetariánský život Vegetariánský život Armin Risi

nějak nechápu jak tato knížka může mít 82 %. jsou tam absolutní základy, které zná každý člověk. Jednu hvězdičku jsem dala za citace osobností.

11.01.2019 odpad!

Osm Osm Radka Třeštíková

nejedná se o kvalitní detektivku ale o jednoduchý, poměrně čtivý román pro ženy. Více bych rozšířila pasáž kde se popisuje schizofrenní chování hlavní postavy ale celkově to byla jednoduchá a docela předvidatelná četba.

15.04.2018 3 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

kniha je hodně čtivá. Dokonalá na dovolenou nebo jen pro relax o víkendu :)

15.04.2018 5 z 5