JointlieKat94 JointlieKat94 komentáře u knih

Buddhismus pro zaneprázdněné Buddhismus pro zaneprázdněné David Michie

Je fakt, že obálka je vcelku zvláštní, ale vyprávění to zas vyrovná. Pro mě krásné čtení a velice zajímavé. Tohle mám ráda. Moc hezky se to čte. :)

19.07.2017

Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda David Michie

Je fakt, že jsem před tím četla i jeho jiné knihy a dost věcí se v ní opakovalo. Ale, opakování je přeci matka moudrosti. :) i tak mám tuto knihu ráda. Stejně jako jejího autora. ;)

19.07.2017 3 z 5

V těchto knihách je strašně moc poučení. Jsou tak milé, laskavé.. díky nim chci být taky taková. Je úžasný, že jsem se vždy cítila, jako bych v ději byla i já, samotná. Díky moc za to, jsou mé nejoblíbenější. Dávám 100%. ♡

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Miluji tyto příběhy. Tahle kočka mě naučila sledovat vše z jiného úhlu, a že za vším špatným, je něco dobrého. Vážně díky za tohoto autora, a za jeho knihy. Mají rozum. A vše je krásně a s klidem vysvětleno. ♡ Dávám 100%.

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Má nejoblíbenější kniha. Miluju to, jak vypráví ta kočka, odteď beru kočky celkově jinak. :) příběh jsem četla vždy po cestě do práce a vždy mě to naladilo. Ten pocit, když chci se vším začít znovu. A jinak. Dalajlamu miluji, tohoto autora asi taky, je to vážně bezva čtení, když jste ve stresu, třeba. Měla jsem z toho skvělý pocit. ♡ Dávám 100%.

Buddhova kniha o spánku Buddhova kniha o spánku Joseph Emet

Za mě super čtení. Poruchy se spánkem jsem vážně mívala, budila se v noci. Od doby, co praktikuji pár meditací, i před spaním, je vše v pořádku. Kniha mě dovedla k tomu, že úplně vše záleží na psychice. Vše je v hlavě. :)

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Výborná! Krásné čtení. :) musím přiznat, že mi dokonce změnila život. ♡ vážně. :)

16.07.2017 5 z 5

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Četlo se samo, až jsem se do postavy vžila! Parádní, to by mělo být povinné, číst :)

16.05.2013 4 z 5