johisa johisa komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knížku mi doporučila moje kamarádka, že prý je úžasná. Já mám ale na to uplně jiný názor. Došla jsem v ní do strany 25 a naprosto mě ničím nezaujala, místama mi přišla nudná a někdy sem ani nepochopila o čem autorka mluví. Takže jsem ji ani dál už nečetla. Navíc sem i zjistlia, že autorka chodila do nějakého spisovatelského kurzu, takže pro mě nic moc!

07.05.2012 1 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Některé povídky se mi líbili některé však ne. Myslím že to A. Horowitz už trochu přehání, některé jsou až nechutné. Další 2 díly jsou už lepší.

07.05.2012 3 z 5

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

Knížka byla opravdu úžasná, napínavá od začátku až dokonce. S podobným příběhem sem se ještě nestkala, není to tedy uplně klasický dívčí román, ale je to zkrátka strašně zajímavé. Určitě ji všem doporučuji.

07.05.2012 5 z 5

Milionové holky Milionové holky Cathy Hopkins

Další úžasná knížka od Cathy Hopkinsové. Velmi dobrá a vtipná, určitě doporučuji :)

07.05.2012 5 z 5

Holčičí tajnosti Holčičí tajnosti Cathy Hopkins

velmi se mi líbila, a mám k ní pěkný vztah

01.05.2012 5 z 5

Školní krásky a dávný lásky Školní krásky a dávný lásky Cathy Hopkins

velmi pěkné, doporučuji

01.05.2012

Sladké lži & hořké pravdy Sladké lži & hořké pravdy Cathy Hopkins

Pěkná kniha, ale nemusím moc knihy kde jsou otázky typu: Proč vlastně jsme, proč nás bůh stvořil atd.

01.05.2012 4 z 5

Dnes 13 zítra 30 Dnes 13 zítra 30 Christa Roberts

Super knížka, ale film se mi líbil více.

01.05.2012 4 z 5

Horory na dobrou noc 3 Horory na dobrou noc 3 Anthony Horowitz

[johisa] Další sbírka hororů od Anthonyho Horowitzeb je ještě brutálnější než ty dvě předchozí. Někdy si říkám kde on na takové příběhy vůbec chodí. Jinak sem mi velice líbilo.

01.05.2012

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

můj oblíbený je stopař a výtah :)

26.04.2012 4 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

výborné počtení, obvzlášť doporučuji lidem, co jsou hororově založení :D

26.04.2012 4 z 5

V pasti V pasti Meg Cabot

Velmi velmi pěkné a povedené!!!!

26.04.2012

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Tak tenhle díl se mi asi nejvíce líbil z celé série, zvláště konec.
Neuvěřitelně romantický konec, až mi bylo líto, že už to končí. Určitě všem doporučuju!!!

26.04.2012 5 z 5

Temná je noc Temná je noc Meg Cabot

Velmi velmi pěkné!!!

26.04.2012 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

No, nutila jsem se to číst, ale došla jsem k 25 sránce, a musela jsem knihu odložit. Je to nuda a celkem depresivní.

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Velmi dobré a vtipné, doporučuji celou sérii.

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

Velmi dobré a vtipné, doporučuji celou sérii.

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Naprosto úžasná kniha. Líbí se mi jak autorka píše. Susannah je velmi vtipná, takže se to dobře čte.
Všechny díly uritě stojí za přečtení.

20.04.2012 5 z 5

PártyPusy. Kdo s kým? PártyPusy. Kdo s kým? Franziska Gehm

Moc se mi to líbilo, četla jsem ji 3x a pokaždé jinak :D. Obdivuju ji už taky kvuli toho jak to má propracované, všchny kapitoly tak pěkně propojené. Doporučuji:)

11.04.2012 5 z 5

Pořád mi pijou krev Pořád mi pijou krev Kimberly Pauley

Super knížka, oba dva díly se mi líbila, ale u obou dílů nechápu proč tam daly takové titulní obrázky, když sama Mina nemá ráda gotik styl.

11.04.2012 4 z 5