Horory na dobrou noc 3

Deset hororových povídek a dva dodatky, jejichž hrdiny jsou hlavně děti, z pera proslulého britského autora (TV seriály Poirot, Vraždy v Midsomeru, Foylova válka). V pořadí již třetí sérii se setkáme např. s televizní show, ve které jde doslova o život, dražbou dívenky na internetu či vraždícím masážním křeslem. Tentokrát se autor drží klasičtějších témat, ale formálně je hravější a do textu vsouvá různá překvapení jako inzeráty na „hororové“ služby, křížovku nebo básničku s patřičně temným obsahem. Příběhy jsou v první řadě určeny pro mládež, ale pochutnají si na nich i dospělí díky sugestivní atmosféře a typicky anglickému černému humoru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69575/big_horory-na-dobrou-noc-3-5Oy-69575.jpg 3.8120

Horory na dobrou noc 3.

Horory, Povídky, Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

More Bloody Horowitz, 2008

Kniha Horory na dobrou noc 3

jaroiva
25.10.2019

Oproti předešlým dvěma dílům se mi tyhle povídky líbily míň. A hvězdičku strhávám i za dva rádoby vtipné dodatky, přidané kromě povídek.

NymphMaeve
23.01.2018

Po tom, co jsem přečetla první díl a koupila si druhý díl, jsem nějak přeskočila a pustila se rovnou do třetího dílu půjčeného z knihovny.
Upřímně jsem byla fakt zklamaná, po prvním dílu jsem byla hrozně nadšená, líbil se mi na 100% a tak jsem se těšila i na tuto knihu, ale byla jsem zklamaná. Příběhy jsou vyprávěné hezky, vůbec mi nedělalo problém se začíst, ale zakončení každého z příběhů mi přineslo jen křivý úsměv. Nenápadité, docela se i opakující zakončení, rozhodně z ní nejsem nadšená. Jediné, co mě opravdu zaujalo a zalíbilo se mi, byly téměř až komiksové kresby na začátku každé povídky, ty mě neskutečně okouzlily :)

sola_lupa
24.07.2017

Horowitz mě do svých spárů dostal, už když mi bylo takových dvanáct a stále mě z nich nepustil. Jak nemám povídky ráda, tak mě tahle kniha hodně bavila.

PeM
07.06.2017

Nebavilo mě to tak, jak jsem čekala....

Nikq04
09.05.2017

Hezká kniha, kde jsou zajímavé kratší příběhy. Doporučuji na dovolené a přespávací výlety.

dominika2585
06.12.2016

Super čtení, povídka o vražedné televizní show byla super :)

Princezna22
30.10.2016

Kniha se mi líbila,jen úvody v povídkách podle mě byli moc zdlouhavé. Ale líbilo se mi to. Čtivé, ale při porovnání s prvními díly tohle bylo slabší čtení. ;-)

syskas
11.06.2016

Fajn poviedky, krátke príbehy, takže sa dajú čítať, aj keď je len trochu voľného času. Som rada, že sa mi táto kniha dostala do rúk.