Sladké lži & hořké pravdy

1. díl série Pravda, odvaha, polibek a slib Dívčí román, ve kterém čtrnáctiletá Cat chce vyřešit mnohé situace a zároveň si musí položit otázku, zda je lepší říkat pravdu nebo lež. Pro starší dívky. Catherine je dobrou kamarádkou, po smrti maminky starostlivou ségrou vůči svým sourozencům a pravou rukou táty. Zdá se ale, že sama sebe staví na poslední místo, že nedbá svých přání, tužeb a potřeb. Při prázdninové hře na pravdu si mnohé uvědomí: svého kluka už nemiluje, protože jejich vztah už je spíš čisté přátelství, naopak se jí líbí pohledný Ollie, který má však holky "na háku". Jenže do něj se zakoukala Becca, nejlepší kamarádka Cat. Vztah s tatínkem také začíná mít trhliny - už dávno si přestali říkat věci otevřeně. Je toho zkrátka spousta, co Cat chce a musí během prázdnin vyřešit. Má však při řešení použít hořkou pravdu nebo milosrdné lži? Kéž by říkat pravdu bylo tak snadné... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34070/sladke-lzi-horke-pravdy-34070.jpg 3.844

Pravda, odvaha, polibek a slib 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

White lies & barefaced truths, 2002

Kniha Sladké lži & hořké pravdy

Darami87
09.02.2018

Velice příjemné oddechové čtení. Cat je úžasná osobnost.

johisa
01.05.2012

Pěkná kniha, ale nemusím moc knihy kde jsou otázky typu: Proč vlastně jsme, proč nás bůh stvořil atd.

nikakop
24.10.2011

Četla jsem ji a je fakt supe, ke konci to bylo docela dojemné chtělo se mi brečet :)

Katee
24.08.2011