Johanečkaa Johanečkaa komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásná čtivá knížka, děj mi ubíhal od začátku rychle, moc mě bavil styl, jakým byla knížka napsána. I když je od začátku tak trochu jasné, co se asi stane, přesto si hodlám přečíst i další díl(y).

01.05.2022

Opravdu krásná knížka! Velmi mě bavila, doufám, že autoři napíší ještě něco podobně skvělého, jako bylo tohle.

27.12.2020

Vánoční překvapení Vánoční překvapení Daisy Bell

Pro děti ve věku 9-10 let ideální. Uprostřed trochu smutné, jinak překrásné počteníčko.

20.09.2020 5 z 5

Knížku jsem koupila celkem za draho, tak jsem se bála, jaké to bude. Než jsem ji koupila, nevšimla jsem si, že je to scénář k divadelní hře a tak jsem byla docela zklamaná. Ale jakmile jsem se začetla, nemohla jsem se odtrhnout! Mohu jedině doporučit!!!

17.08.2020 5 z 5

Vážně bomba!!! Ze začátku jsem se knížky docela bála, ale pak už se četla sama. Celé dny jsem přes karanténu jenom četla a nic jiného nedělala. Překvapilo mě, že má méně procent než druhý díl.

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Super čtení, i když někdy jsem se trochu myšlenkami zatoulala jinam a pak nevěděla, o čem je řeč. První díl byl lepší, ale i tak se mi tento moc líbil.

17.08.2020 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Knížku jsme četli ve škole, takže jsem si ji tak úplně nevychutnala (vždy jsme čekali na ty pomalíky, kteří přečtou jednu větu za tři minuty...). Nicméně i tak se mi líbila, nejspíš si ji někdy přečtu znovu.

17.08.2020 4 z 5

Zlaté tajemství Zlaté tajemství Ina Brandt

Nádherná dobrodružná knížka (spíše pro holky), těšila jsem se na další díl.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásně psaná knížka k zamyšlení, když jsem byla menší, maminka mi ji četla před spaním, později jsem si ji přečetla ještě jednou.

Dobrodružství pavouka Čendy Dobrodružství pavouka Čendy Pavel Čech

Příběh o pavoučkovi Čendovi mě nesmírně bavil, přečetla jsem i následující dva díly.

Skřítek Nils Skřítek Nils Astrid Lindgren

Naprostá pecka! Skřítek Nils patří doteď k mým oblíbeným knížkám, vřele doporučuji!

17.08.2020 5 z 5

Klementýnka a přehlídka talentů Klementýnka a přehlídka talentů Sara Pennypacker

Tuto knížku jsem četla asi ve třetí třídě, přímo jsem hltala stránky. : )

17.08.2020 5 z 5

Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin René Goscinny

Krásná a zábavná knížka, moc se mi líbila.

17.08.2020 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Tahle série mě nějak nechytla, přečetla jsem ještě druhý díl, ale dál už jsem nečetla.

17.08.2020 3 z 5

Duch nad zlato Duch nad zlato Zdeněk Zelenka

Film na tento příběh jsem jako malá milovala, ale musím říct, že tentokrát byl lepší, než ta knížka, což se u mě většinou nestává.

17.08.2020 4 z 5

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Překrásná knížka, nic tak milého jsem dlouho nečetla!

17.08.2020 5 z 5

Anděl na velbloudu aneb Plzeňské pohádky Anděl na velbloudu aneb Plzeňské pohádky Petr Mazný

Knížku jsem měla dlouho doma a nechtělo se mi do ní, říkala jsem si, že to budou samé nezáživné povídačky, ale musím říct, že mě velmi překvapila! Rychle se čte a i jsem se něco nového dozvěděla!

Chaloupka na vršku: Nové příběhy Chaloupka na vršku: Nové příběhy Šárka Váchová

Knížka se mi líbila, pro menší děti hezké povídání.

17.08.2020 3 z 5

Morče - Roztomilý a vitální společník Morče - Roztomilý a vitální společník Immanuel Birmelin

Nádherná příručka a krásné fotky! Pro milovníky a chovatele morčat stoprocentně doporučuji!!! Z knížky jsem se dozvěděla plno rad a cenných informací.

Čarodejnice Čarodejnice Roald Dahl

Jedna z mých oblíbených knížek, ráda si ji někdy přečtu znovu! Děj je krásně popsaný, až do samého konce jsem se těšila, jak to dopadne. : )