JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

No, taková průměrná detektivka.Teď jsem dočetla a za týden už nebudu vědět o čem to bylo :-)

07.11.2017 3 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Ch.Linková opět nezklamala.Pro mě další úžasná kniha od této autorky.Celou dobu jsem byla přesvědčena o jiném vrahovi -ruku do ohně bych za to dala :-)a přesto byl nakonec vrah úplně někdo jiný, než jsem myslela.Nečekaný konec, opravdu.Všem moc ráda doporučuji.

10.02.2017 4 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla John Verdon

Knihu jsem dočetla pouze do půlky a to ještě stěží, takže nemohu hodnotit hvězdama.Vůbec mě kniha nezaujala, je hrozně zdlouhavá, divně psaná, postavy všechny nesympatické.Za mně velké zklamání.

24.12.2016

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Tak toto nebyl můj šálek kávy.Vůbec!Nesedl mi styl vyprávění, přišlo mi vše hrozně zdlouhavé, chvilemi až nudné.Několikrát už jsem chtěla knihu odložit, ale kvůli pozitivním reakcím zde v komentářích jsem se na konec těšila, čekala jsem nějaké zajímavé rozuzlení, ale opět přišlo zklamání.Tato kniha opravdu ne, s radostí ji pošlu dál :-)

18.11.2016 1 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

UF, jsem tak ráda, že jsem knihu konečně dočetla :-)Čekala jsem tedy mnohem víc.Kniha mě nedokázala vtáhnout, nemohla jsem se vůbec začist.Dávám 2 hvězdy jen kvůli posledním cca dvaceti stranám.Konec jsem tedy opravdu nečekala.

09.11.2016 2 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Dalo se to číst, ale čekala jsem trochu víc.Určitě by to mohlo být mnohem napínavější.Chvílemi už mi přišla kniha i taková zdlouhavá.

25.10.2016 3 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Vůbec, ale vůbec nechápu to přirovnání ke knize Zmizelá.
Za mně úplně obyčejná průměrná kniha, která mě chvílemi i dost nudila.
Dávám 3* , ale s bídou.

20.10.2022 3 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Tak tato kniha mě bavila hrozně moc! Přesně tento styl psaní mám ráda - myslíte si, že víte a za pár stran je úplně všechno jinak.
Doporučuji!!!

14.10.2022 4 z 5

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Dávám 3* pouze za posledních cca 100 stran, kdy se děj rozjel a zajímalo mě, co bude dál, jak to vlastně celé je, jinak mě kniha moc nebavila.

04.01.2022 3 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Čekala jsem od knihy úplně něco jiného a naprosto souhlasím s komentářem níže....od Niki7763.
Kniha je bez napětí, bez děje, asi mně prostě tento typ knih nebaví.

29.10.2021 2 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Moc nerozumím takhle velkému (obrovskému) hodnocení.
Mně osobně se mnohem víc líbila kniha V mysli vraha a těšila jsem se na tento 2.dil a pro mě trochu zklamání a divný konec.
Ode mne si tedy kniha nezaslouží víc než 3*

12.05.2021 3 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Kniha byla čtivá, napínavá, i když od půlky dost předvídatelná.Ale musím ubrat hvězdu za ten konec.....ten mi fakt nějak nesedl.

28.04.2021 3 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Na mně bylo v knize až moc zvratů a ke konci už pořád takové "dokola".Ale úplně špatné to nebylo, to zas ne.

18.04.2019 3 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

O téhle knize jsem vůbec neslyšela, narazila jsem na ní náhodou v knihovně a teda.... paráda! Moc mě bavila.Musim si přečíst další knihy od tohoto autora.

!!!!!!SPOILER!!!!!
Vůbec jsem nepochopila a naštvali mě, proč Katie nechali jen tak samotnou v domě, když věděli, že oba psychopati jsou na svobodě a asi po ní logicky půjdou.No a stejně byla nesmrtelná :-D

01.11.2018 4 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Sofie Sarenbrant

Moc hezká kniha, zajímavě napsaná z několika pohledů.Ráda si přečtu i další knihy od této autorky.

18.03.2018 4 z 5

Sbohem, ptáčku Sbohem, ptáčku Jesper Stein

Jsem ráda, že jsem knihu dočetla.Přišlo mi to takové zbytečně zdlouhavé a divné.Dávám 2 hvězdy jen kvůli Axelovi, který mi byl svým způsobem velice sympatický, jinak mě kniha opravdu ničím nezaujala, ba naopak chvílema i dost nudila.

15.01.2018 2 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Začátek dobrý, od čtvrtky jsem se nudila.Dávám 2 hvězdy a to jen za ten konec - rozuzlení bylo nečekané.

03.07.2017 2 z 5

Hra stínů Hra stínů Charlotte Link

Drsné a strhující osudy pěti přátel mě nutily číst každou volnou chvilku.Perfektně napsané, dojemný konec.Musím hodnotit plným počtem hvězd.Za mě opravdu" wow" super kniha :-)

24.11.2016 5 z 5