Jita160 Jita160 komentáře u knih

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

No tedy....autorka si s námi pěkně pohrává.
Druhý díl této fantasmagorie byl opět neskutečně čtivý ,zvrácený v mnoha směrech a i když už se některá tajemství odkrývají tak nová vyplouvají na povrch.
Hlavní hrdinové jsou pro mě jednou velkou neznámou...stále úplně nevím co si o nich myslet.
No a konec...doprdele práce jako fakt???
Musím okamžitě sáhnout po dalším díle a ponořit se to tajů a záhad této pošahané série,která vám nedá spát :-D:-D:-D

06.02.2022 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Po takové knížce sáhnete když vás bolí srdce nebo když vzpomínáte na ztracenou lásku. Každý z nás občas potřebuje pohladit po duši když ho bolí a nebo si připomenout lásku a jaké to je být zamilovaný. Kdo neviděl nebo nečetl zápisník jedné lásky...přišel o hodně.
Pro mě naprosto nezapomenutelný knižní zážitek byla jsem ke konci moc smutná a zažívala jsem citovou bouří.
Zamilovala jsem si Noaha, miluji na něm asi úplně vše.
A Alie za její statečnost a odhodlání jít si za hlasem svého srdce.
Miluji tento krásný příběh ,miluji lásku tu děsnou mrchu ....

23.01.2022 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Je to příběh plný tajemství, které se jen velmi pomalu odkrývají. Proto je čtivý takovým způsobem, že nejde dát knížku vůbec z ruky....čtěte a čtěte a nevímate.
Za mě To byla docela fantasmagorie plná zvratů, vulgarismů ,výhrůžek a plno brutálního sexu náctiletých.
Madison holka bez hrdostí ,která se chová jak naivní pipka se dostala do spáru Bishopa a jeho kumpánů -Elitního klubu králů (úplní psychopati).
Neskutečně mě to bavilo jsem naprosto uchvácená a o to víc, protože mám hned po ruce pokračování do, kterého se okamžitě pouštím.
Rozhodně doporučuji!!!!

18.01.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Kdo může posoudit, které jizvy jsou horší.
Jestli ty na duši a nebo ty na těle, které jsou vidět?
V tomto krásném emotivním a drsném příběhu nám to odhalí dva hlavní hrdinové Grace a West.
Grace ,která unikla smrti před požárem, ale zůstaly ji stopy na celém těle.Bojuje za svoji lidskost a místo mezi svými vrstevníky.Je to neuvěřitelná bojovnice ,kterou si každý musí oblíbit.Je milá,laskavá a tolik touží po dotyku někoho kdo by ji mohl mít rád i takhle poznamenanou.
A je tu West... parchant, potížista,kurevnik a zápasnik ,který chce umřít, protože má vnitřní démony se kterými bojuje sám a nechce si nechat pomoct (no prostě chlap, že.. oni všechno zvládnou sami).
Jenže když se ti dva potkají začínají padat hradby a to že hodně rychle...
Dámy i pánové tohle si rozhodně nenechte ujít.
Moc doporučuji k přečtení a hlavně mějte u sebe kapesník a lahvinka vína nebude na škodu :-D:-D:-D

16.01.2022 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

A je tu další povedená série s otevřeným koncem bez pokračování. Líbilo se mi že to není úplně klasická erotická knížka a žili spolu až na věky.
Tady mě docela rušilo jak se střídali obě hrdinky ve vypravování někdy jsem se úplně ztratila, protože jsem nevěděla jestli je to o Cassie a nebo o Dauphine.
A co se týče mužů Will určitě ne já si oblíbila Jessiho.
Ale i tak se mi to moc líbilo.

09.01.2022 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Kniha má mé velké sympatie,je originální,vzrušující a k zamyšlení. Lechtivý i když bohužel nereálný příběh o pětatřicetileté vdově Cassie,který její manžel zanedbával.
Když žena ztratí sebevědomí je z ní šedá myška.
Club T.A.J.N.O.S.T.I. (nevíte kde ho najdu :-D:-D:-D) splní Cassie její tajné fantazie a sexuální touhy.Prostě ji dopřeje nabít ztracené sebevědomí tím,že ji vypraví na sexuální výpravy a ukáže,že je krásná,žádoucí a velmi sexy.
Četlo se to skvěle a já se moc bavila i zasnila.
Rozhodně si pokračování přečtu.

08.01.2022 4 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Tak tohle je přesně můj šálek kávy.
Tyhle kluky Já prostě žeru nejen jako své dobré kamarády, ale i v knížkách si ráda o nich přečtu . Jejich Láska je prostě pro mě trochu jiná než jako ta u (normálních párů).Je plná děsu z odhalení ,trápení komu všemu ublíží, odhalení se a přiznání, že je přitahuje stejné pohlaví. O to víc jim tu lásku prostě věřím.
Krásně napsaný příběh o dvou gayích kamarádech ,hokejistech, kterým rodiče i společnost nedopřála aby mohli být spolu jako pár.Až po letech kdy se znovu potkají na ledu jako spoluhráči si uvědomí jak je to k sobě přitahuje takovou silou že dokáží překonat stud i zbabělost.
Nechápu diskriminaci,copak si někdo z nás vybere jaký se narodí????
Rozhodně doporučuji!!!!

08.01.2022 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

(SPOILER) Za mě velké překvapení a to hlavně že to napsala česká spisovatelka...ty moc nečtu.
Čekala jsem romanťárnu a ono to bylo spíš krimi,ale dost dobrý.
Gigolo který se zamiluje do dcery své klientky,která je brutálně zavražděna???Jooo bylo to boží,moc se mě to líbilo a určitě bych dala další díl...

05.01.2022 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Nedávno jsem navštívila strip show a musím říct že jsem se bavila přesně jak u této knížky. Číst o striptérech a ještě z pohledu jednoho z nich mě neskutečně bavilo,prostě mělo to šťávu a neskutečný náboj a sexepíl.O lásku a drama tu nebylo nouze.
Milostný vztah mezi Tarou a Chrisem byl tak akorát žádná harlekýnka prostě pěkně to mezi nimi jiskřilo...
2. Díl si nenechám ujít.

05.01.2022 5 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Byl to takový milý a plynoucí příběh kde se toho vlastně moc nedělo.
Díky předchozím dílům které se v tomto příběhu prolínají by mě to ani moc nebavilo.
Asa a Royal byli moc fajn a to že on je bývalý kriminálník a ona policistkou mohl mít mnohem větší potenciál než měl.
Trochu to vylepšil konec.....
Ale rozhodně tuto sérii nezavrhuji a počkám si na další díl.

05.01.2022 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Když jsem začala číst příběh o Haltonovi zjistila jsem že nemusím jíst ani spát. Knížka mně prostě nechtěla pustit byla napsaná tak poutavě krásně a čtivě ,že jsem se jenom usmívala.
Halton právník který je přesvědčený že si nezaslouží lásku a když potká tu pravou ženu tak nehodlá vyndat hlavu ze zadku...no prostě chlap.
Jenže Fee jeho nová klientka, která ho požádala o pomoc s rozvodem mu tu hlavu z toho zadku prostě vyndala.
Boží příběh rozhodně doporučuji!!!!

30.12.2021 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Vždy když zjistím že knihu píše muž musím po ní sáhnout...proč? Protože oni nejsou z našeho světa jsou Mimoni.Píší prostě jinak.
Byl to krásný romantický a sexem nabitý příběh. Příběh, který se vyvíjí od letitého přátelství až do milostného vztahu mě neskutečně baví. Prostě pohádka pro nás romantičky protože víme že na konci bude jen hora lásky.
Prcina...prcinka,pche no a co?

28.12.2021 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Romantika a zase jenom romantika......
U těchto knížek jí prostě nikdy není dost.
Je evidentní co takových exotů jako je Hudson běhá po světě :-D:-D:-D
A jen milá skromná vtipná a neústupná Mari ho dokáže změnit v poblázněného a milujícího chlapa.
Knížka byla od začátku velmi vtipná a čtivá moc jsem se bavila. Příběh byl jasný od začátku až do konce ale no a co???
Doporučuji jako vánoční relax značka:Ideál.

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Vážně 2. Díl byl bezvadný.
Štěstí si člověk musí hlídat protože nikdy nevíte co se vám může stát.
Richard měl vše.... Ale záhy přišla nehoda a zhroutil se mu celý svět. Může láska překonat těžké trauma? Jasně že jooooo!!!
Katy prokázala jakou úžasnou a oddanou ženou pro Richarda je. Nic ji nezastavilo v tom aby o společné štěstí a rodinu nepřišly.

28.12.2021 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Richard byl vážně hovado a tyranský šéf.
Melanie pracovitá úžasná šedá myška ,která musela trpět všechny jeho náročné a nesmyslné požadavky aby si udržela práci kterou velice potřebovala.
Jestli láska dokáže člověka změnit? Jasně že jo!!!!
Krásný a známý příběh o šéfovi a jeho sekretářce. Dobře se četl, snad až na ten konec který byl i na mě až moooooc slaďoučký.

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tato knížka mě nadchla nejen svou krásnou obálkou ale i tím co bylo uvnitř. Za mě naprosto strhující a napínavý příběh plný lásky, zrady, smutku ,strachu a násilí.
Damián se Skye vám nabídnou úplně všechny emoce.
Příběh vypráví o utrpení dvou hlavních hrdinů...a o pomstě, která vyůstí v krásnou a silnou lásku.
Kniha vás prostě pohltí a nepustí
Určitě moc doporučuji.

20.12.2021 5 z 5

Ďábel Ďábel Jana Javorská

Tento příběh se mě ani trochu nelíbil. Erotické knížky od českých autorek mě prostě nebaví. Nemělo to žádnou energii,šťávu a wow už vůbec ne. Takové nudné plytké a bez hlubšího děje.
Jediné ponaučení ,které vám tato knížka nabízí je nikdy nechoďte do postele úplně s cizím člověkem kterého vůbec neznáte,může se vám to škaredě vymstít :-D:-D:-D

14.12.2021 1 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Určitě Jsem ráda ,že jsem měla po ruce i druhý díl.
O zápletky a vzrušení tu není nouze.
Spousty slz vyznání lásky a sexu samozřejmě. V životě už to tak prostě bývá nic není jednoduché a nic není zadarmo.
Vše se musí něčím vykoupit.
Nevěra je jednou z nich.
V závěru už to bylo tááák sladké ,jenže Gavin byl jako rytíř na bílém koni a to v plné zbroji :-D:-D:-D
Krásná pohádka.

09.12.2021 3 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Zase jeden z milostných trojúhelníku. To je vždy záruka velké lásky ale i bolesti. Dillon je pako ,který si myslí že vděčnost je nekonečná a udrží si tím lásku své přítelkyně Emily.
Emily ta prostě neví má zůstat s mužem ,kterému je vděčná za pomoc ,kterou jí pomáhal s nemocnou matkou?
Když se potká s Gavinem je to láska na první pohled. Je tak rozpolcená ve všem ,že jí osudový muž málem uklouzne mezi prsty.

09.12.2021 4 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Ďábel, mafián ,bezohledný ,úchylný a nepředstavitelný to je Liaman.
Jessica je milá a nezkušená, která po otcově smrti zjistila, že je úplně na mizině a všechny dluhy musí splatit právě ďáblovi a to vlastním tělem.
Velmi čtivý příběh kde nechybí vzrušení ,tajemství ,láska ,dominance a spousty sexu.
2. Díl si rozhodně nenechám ujít.

08.12.2021 4 z 5