jirinax16 jirinax16 komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Naprosto dokonalá knížka, která chytne za srdce.

16.03.2018 5 z 5

Oko světa Oko světa Robert Jordan (p)

Tak na tohle opravdu nemám, přečetla jsem to snad až na počtvrté a to jenom s velkým přemáháním :-( bohužel mě knížka velmi zklama, čekala jsem od ní podle různých recenzí mnohem víc. Děj se strašně táhne, není tam prakticky nic napínavého a je to i dost předvýdatelné. Škoda.....

08.05.2016 1 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Nejlepší díl z celé série, u těch dalších se to spíš všechno opakuje a je to hodně předvýdatelné.

30.08.2015 3 z 5

Kniha velmi povedená. Film hodně nepovedený.

30.08.2015 5 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Je to hodně čtivá kniha, líbí se mi to spojení s upírama a samozdřemě krásné Florencie, co se týče Raven tak mi připadala někdy trošku naivní, ale jinak se mi líbila tím že to nebyla žádná modelka 90-60-90, ale normální pěkná žena, která ví co chce :)

05.06.2015 3 z 5

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Velmi silný příběh :-)

01.01.2015 5 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Musím říct že pan Tolkien byl mistrem ve svém oboru. :-)

22.12.2014 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Tahle série mě nesmírně bavila, od začátku až do konce. Sice mě moc nebavily části s Roranem, ale nakonec jsem si ho oblíbila. Jen si myslím že konec mohl být o trochu lepší, ale i tak nezklamal. :-)

05.12.2014 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Jedna z nejlepších knížek jaké jsem četla :-) i když je tam docela dost chyb, tak mě to při čtení nijak zvlášt' nevadilo :) už se těším na další díl :)

10.09.2014 5 z 5