Jira88 Jira88 komentáře u knih

Habibi Habibi Baja Dolce

Dark romance, která Vás nenechá číst v klidu, potřebujete vědět vše hned, je to boží, je to návykové, je to zvrácené a stojí to za to

12.12.2023 5 z 5

Kosti pod mechem Kosti pod mechem Zuzana Hartmanová

Krásná fantasy, která originálním příběhem naprosto okouzlí. Minotauři jsou skvěle vymýšlení a celý příběh se moc povedl. Doporučuji

29.03.2024 5 z 5

Fraktální šum Fraktální šum Christopher Paolini

Kniha byla úžasná, krásně se četla a příběh se mi líbil o kousek víc než celé hvězdy .

Konec Konec Mats Strandberg

Kniha byla úžasná, celý příběh byl krásně vymyšlený, hlavní postavy sympatické. Při čtení jsem pociťovala snad všechny emoce od zoufalství, radosti, smutku, beznaděje.... Tohle se povedlo

18.02.2024 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Pokračování první části, které tento příběh zakončí. Mě se čtení líbilo, užívala jsem si Vesmírné dobrodružství. doporučuji :)

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Vesmírné dobrodružství, které je plné akce, napětí, objevů a poznání sami sebe
Doporučuji, bylo to hezké :)

Trůnu předurčená Trůnu předurčená Hannah Whitten

Knihu jsem měla možnost si přečíst v rámci spolupráce s @knihydobrovsky a byla jsem nadšená.

,, jsi v Říši stínů, protože potřebuji tvou pomoc,,

Reda s Vlkem odrazili útoky dávných králů, ale cena je příliš vysoká, Redina sestra Nei se propadla do Říše stínů, tady jsou uvěznění dávní Králové a krutí Bohové. Je to děsivá země, kde Nei musí splnit důležitý úkol a její spojenec je zrovna ten, kterého by si nikdy v životě nevybrala... Krutý král Solmir, ten který málem zavraždil Redu.

Divý les pohltil Redu a tak svět pod ním pohltil Nei

Nei se snaží zachránit Redu a Reda zase Nei. Obě na opačné straně a obě dělají vše proto, aby se záchrana podařila.

Solmir má v plánu s celou Říší stínů skoncovat a Nei by mu mohla pomoci. Proto spolu získávají moc, kterou si berou v Říši stínů a blíží se k dokončení svého cíle. Můžou dokázat spolu porazit něco tak mocného, jako je děsivá a nepředvídatelná celá Říše stínů kde vládnou krutá monstra?

Reda s Vlkem a přáteli se snaží přijít na způsob jak Nei zachránit, vychází na povrch spousta překvapivých zjištění a není to vůbec snadný úkol....

Má Reda a Nei šanci, že se znovu setkají? Podaří se jim společně vyřešit krutý osud? A co Solmir? Bude na jejich straně, nebo je podrazí pro svůj záměr?

#knihydobrovsky #spoluprace (instagram - Booktherapy )

29.11.2023 4 z 5

Syn podsvětí Syn podsvětí Vladimíra Šebová

Knihu jsem si vybrala, protože mě zaujala anotace a obálka a četla jsem zajímavé recenze.
Rozhodně jsem vybrala správně, tohle bylo, tak krásně vymyšlené a zpracované.

Matthew se stará o obchůdek, který založil jeho tatínek.
Jednoho dne Matthewa požádá policie o pomoc pri řešení případu, Matthew pracuje ve svém klíčníctví a vyzná se v zámcích, což policie potřebuje. Na služebně mu nesedí nějaké věci, ale nejvíce ho zaskočí, když potká dívku, kterou vidí jen on, dívka se představí jako Siréna a říká věci, kterým Matthew nerozumí.
Když se falešní policisté snaží Matthewa přesvědčit, aby jim prozradil informace, které požadují a ohrožují ho, objeví se Siréna a zachrání mu život. Matthew už ničemu nerozumí, hlavně nechápe, kam zmizel jeho krámek, najednou už není na svém místě. Siréna potřebuje na své cestě do podsvětí pomoc a Matthew se nakonec nechá přesvědčit. K úspěšné cestě potřebují ještě lešije Finna, rusalku Taťánu a hlavně Artěmije, syna boha podsvětí. Veles totiž vypsal odměnu pro toho, kdo mu přivede syna zpátky.

Povede se splnit úkol a získají to co si přejí?

Více už v této úžasné knize.

Doporučuji, tohle je perfektní příběh, který jsem si zamilovala .

#humbookblogeri #humbook #spoluprace (instagram - Booktherapy )

13.10.2023 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Krásný příběh, sympatické postavy, kniha se čte hezky

26.03.2023 4 z 5

Prokleté královny Prokleté královny Catherine Doyle

Tohle je naprosto úžasná fantasy a tenhle díl je úžasný stejně jako 1, všechno je tak krásně popsané, knížka se nedá odložit a čtení je zážitek, moc a moc doporučuji

21.04.2024 5 z 5

Diablo Diablo Michaela Brnková

Tohle bylo úžasné, Vivian to s Diablem neměla lehké, ale vzájemné poznávání mnohé změnilo. Příběh byl krásně vymyšlený a do detailu doladěný, doporučuji, já si čtení maximálně užila

22.02.2024 5 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Dobrý den, má prosím někdo další díly serie?

14.05.2023

Vzdor Vzdor Sarah Crossan

Úžasné pokračování. Moc hezky se četlo.

22.07.2018 5 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Ze začátku mě kniha moc nezaujala, prvních asi 80 stránek mě moc nebavilo, ale pak se začal příběh hezky odvíjet. Děj byl velmi zajímavý, postavy hezky vymyšlené :). Líbilo se mi jednotlivé vyprávění od různých osob najednou. Těším se na druhý díl...

28.11.2015 4 z 5