jindrich5708 jindrich5708 komentáře u knih

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Šílený nápad . Skvělá kniha plná napětí a toho správného mrazení v zádech . Nevím však co si myslet o myšlenkách někoho koho napadne taková zrůdnost ....

15.05.2014 5 z 5

Dal bych to jako povinnou četbu i s knihou My děti ze stanice ZOO . Jako ostrašující případ toho co drogy dokážou .

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Nevím jestli bych chtěl nahlédnout do mysli někoho , koho napadne taková zrůdnost . neuvěřitelně temný příběh s ještě temnějším koncem . Bylo to ostré ....

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Nečekal jsem nic , protože autorku jsem četl poprvé . Dostal jsem hodně . Napětí , strach a možnost přemýšlet až do konce . Na ten příběh jsem nemohl zapomenout ještě dlouho po dočtení . Doporučuji .

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Výborná zápletka - překvapivý konec . Dost dobrý .

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Po Svědkyni ohně jsem se na knihu těšil . Po půlce jsem ji odložil a už se k ní vracet nebudu . Nebavila mě .

11.05.2014 1 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Velice povedená knížka a krásný film .

Pouští a pralesem Pouští a pralesem Henryk Sienkiewicz

Knihu jsem četl , když mi bylo asi 15 let a úplně mě pohltila . Živě jsem se vžil do role ochránce ......

08.05.2014 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Skvělá kniha . Děsivá a velice dobře se čte . Zfilmovat romány S. Kinga je nadlický úkol , ale zrovna Osvícení se velice povedlo a Jack Nicholson byl fenomenální . Až bude možnost , tak se těším na knihu osvícení 2 - Doktor spánek .

Svědectví Svědectví Stephen King

Tajemná vize o konci světa . Možná až moc dlouhá a překombinovaná , ale dobrá .

08.05.2014 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Tenhle příběh mám velice rád a rád se k němu vracím . Je napsaný jakoby se opravdu stal a klidně se stát mohl nebo může :-) . Film je také dobrý , ale mě osobně se líbil ten z roku 2013 s Chloë Grace Moretz v roli Carrie . Byla to taková moderní Carrie :-)

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Knížka je výborná a velice dobře se čte . Film byl také nádherný .

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Neskutečně krásná kniha . Neskutečně krásný příběh . Neskutečně krásná a silná slova .
:: Pár věcí o knize Zlodějka Knih ::
1 . První kniha , kterou tu hodnotím a ke které píši komentář .
2 . Je to nejlepší a nejsilnější kniha , kterou jsem do této doby četl .
3 . Knihy , které jsem četl a budu číst budu hodnotit podle této knihy .
4 . Mám chuť ji někde ukrást .
Nacházím znova a znova lidi v jejich nejlepší a nejhorší podobě . Vidím jejich ošklivost i jejich krásu , a divím se , jak může mít tatáž věc obojí tvář .
„ Co takhle pusu , Saumensch?“