Jiho226 Jiho226 komentáře u knih

Dobře utajené housle Dobře utajené housle Miroslav Horníček

Nâdherná knížka,mistrný jazyk,velmi často se k jednotlivým kapitolám vracím.Nahlas se při čtení obvykle nesměju,ale u téhle knížky se mi to stává často,i když čtu znovu a znovu...

18.12.2020 5 z 5

Lékaři Lékaři Henry Denker

Napínavý příběh plný intrik z lékařského a právnického prostředí. Boj spravedlnosti s nerovným soupeřem,který si je zcela jist svou převahou. Velmi poutavé čtení s překvapivým rozuzlením.

17.12.2020 5 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Tahle kniha rozhodně nebyla trefa do černého,přestože se odehrává v Ostravě. Nepříliš zdařile vystavěné dialogy,chaos v postavách -Bára,Alena,Irena,Denisa,Nina...Temnou detektivku (takto je toto dílko v upoutávce označováno) si představuji zcela jinak.

16.12.2020 2 z 5

Slova žen Slova žen Annie Girardot

Milá knížka plná neobyčejně obyčejných úsměvných,smutných i dojemných ženských osudů nebo jejich životních situací.

16.12.2020 4 z 5

Poslední nadechnutí Poslední nadechnutí Václav Křivanec

Skvělá kniha,výborně vygradovaná a neuvěřitelně poutavě napsaná.Přečetla jsem během tří dnů a vždy jsem se nemohla dočkat chvíle,kdy sednu k pokračování. Retrospektivní kapitoly postupně zapadají do rámce dění v současném vyšetřování a dovedou čtenáře do skvělého vyvrcholení knihy.Doporučuji,opravdu stojí za přečtení!

16.12.2020 5 z 5

Třetí smrtelný hřích Třetí smrtelný hřích Lawrence Sanders

Zajímavý a napínavý krimiromán

15.12.2020 2 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Velmi napínavé čtení...reálně těžko uvěřitelné,ale velmi dobře napsáno

15.12.2020 4 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

Nejsilnější zážitek z knihy je zeměpisný - popis atmosféry šér je poutavý a zajímavý...jinak nijak výrazný krimipříběh plný ,,hluchých“ pasáží

15.12.2020 1 z 5

Krutý zločin Krutý zločin Patricia MacDonald

Velmi dobře se čte,má spád,děj je přehledný,závěr lehce předvídatelný,ale celkově zdařilá detektivka.

03.09.2020 4 z 5

Michelup a motocykl Michelup a motocykl Karel Poláček

Prázdninová legrace pro pamětníky.

08.08.2020 5 z 5