Jidlos Jidlos komentáře u knih

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Jsem velice spokojený, že autor to nakonec dokázal dovysvětlit určité věci. Ale za co davám jen 4 hvězdy je, že Arťom začal myslet jak člověk s 20 IQ je to škoda. Ale konec se mi zalíbil. :)

10.08.2019 4 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Kniha mě bavila a bavily mě pasáže, které by pro někoho bylo až moc zbytečné např.: dlouhé popisování trpasličích hor atd. ale to zase přidalo na příběhu a mohly jste si představovat že stojíte vedle Eragona a trošku přerostlé Safiry :D

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Celou serii muluji, přečtu si další volné pokračování. A nejlepší konec Percy a Annabeth si vyznaly lásku. Toto mě na těchto knihách baví vždy je tam nějaká love story :). Dopuručuji

09.08.2019 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Úžasná kniha a i celá serie nevím jak to popsat, ale když se do ní vžiju mám pocit jako kdybych stál vedle Percyho :)

05.08.2019 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Nečekaně Eragon všechny zachraní a zabije Galbatorixe, ale řekněme si pravdu, všichni kdo tuto serii máme rádi tak jsme chtěli HAPPY END. Popravdě doufal jsem, že si nakonec s Ariou najdou jen chviličku LOVE STORY, ale nestalo se tak. Přiznám se toto má většina knižních serii až uplně na konci takže jsem nečekal, že by se to stalo dříve, ale ani později se to nestalo. Popravdě nechápu rozhodnutí Eragona opustit zemi jen kvůli tomu, že je mocný a vzdát se přátel a rodiny. I když děj skončil dobře zakončení pro mě bylo smutné a když jsem zjistil, že ani nebude už žádné přímé pokračování bylo by lepší kdyby Eragon zůstal v Alagaësii doufám, že najdu nějaké dobré pokračování na Wattpadu. Brisingr

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Ze začátku docela divné, když tam není Arťom jako hlavní postava, ale když jste tak v půlce tak si říkáte, že by to jinak do toho příběhu nezakompletoval. Pro ty co jsou sklamaní že přišli o Arťoma tak v dalším díle je :)

10.08.2019 4 z 5

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

Úžasní knížka, vždy mě dokáže odtrhnout od reality.

05.08.2019 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Kniha byla super nemám co vytknout možná to že kapitoly vždy skončili v nejvíce napínavém a v další kapitole byla jiná postava :D . Pěkně zpracované národy, politika a myšlenky vedlejších postav, které mají, ale dopad na celý děj.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Tato knižní serie odstartovala mojí Fantasy lásku. Kniha úžasná je to už sice nějaký ten pátek kdy jsem ji četl, ale stale si pamatuji na Broma. Spoiler: Brom bude mít ještě význam v Brisingru, ale to říkat nebudu. 5*

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Hrál jsem hru a řekl jsem si, že si to i přečtu nebyl u knížky to nebylo tolik hororový než hra, ale příběh jsem si několika násobně užil. 5*