jarrmilla jarrmilla komentáře u knih

Základy mužského šovinismu Základy mužského šovinismu Josef Hausmann

Super!

28.01.2016 5 z 5

Očkovaný Satanem Očkovaný Satanem Jaroslav Haidler

No tak jsem ji přečetla na jeden zátah. To už se mi dlouho nestalo. Zařadila bych ji do povinné četby. Dobře se čte, což by studenti uvítali, je místy vtipná, ale hlavně celkem poutavou formou osvětluje padesátá léta minulého století se vším co k tomu patřilo. Často jsem nevěřícně kroutila hlavou a to jsem si myslela, že už o tom ve svém věku ledacos vím. Určitě doporučuji.

18.01.2016 5 z 5

Stvořitelé a spasitelé Stvořitelé a spasitelé Geraldine Brooks

Jedním slovem...nádhera.

16.01.2016 5 z 5

Hadí žena Hadí žena Hernán Huarache Mamani

Tak ženy, čarodějky, kurandery ... je to v nás...a je to na nás :) Doporučuji každé ženě, každé!

03.12.2015

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Naprosto souzním, rezonuji....nyní přišel její čas a Ona mě úplně pohltila...velká síla, velké pravdy, Velké učení....Zásadní kniha pro ženy, které už jsou..."na Cestě" ..možná ještě lepší je Hadí žena

08.11.2015 5 z 5

Tak mluví tělo Tak mluví tělo Krejčíř Miroslav

Zajímavé...

30.10.2015

Strava pro klid v duši - Jak strava bez masa a mléka léčí tělo a mysl Strava pro klid v duši - Jak strava bez masa a mléka léčí tělo a mysl Ruediger Dahlke

Jako vždy, výborné. Pan Dahlke prostě ví ...

22.10.2015 5 z 5

Rabi Rabi Noah Gordon

No nevím, asi jsem ještě nedozrála...nezaujala....

12.04.2015 1 z 5

Tisíc dnů v Toskánsku Tisíc dnů v Toskánsku Marlena de Blasi

no...neurazí nenadchne...

20.03.2015 2 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Mě to dostalo, super a plný počet.

01.02.2015 5 z 5

Dcera Kury Dcera Kury Debra Austin

Tyto příběhy jsem četla od ZŠ cca do druháku na střední. Je to hezká nostalgie, pěkně se to čte a člověk si vyčistí hlavu. Oddychovka.

12.01.2015 3 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Mě se líbilo moc, s filmem jsem neporovnávala.

30.12.2014 4 z 5

Námět a zpracování super. Příběh nutí ne přemýšlet,ale zamýšlet se. Postava mi byla blízká nejen astrologiií, vegetariánstvím a dalšímy znaky osobnosti. Velmi překvapivá kniha. Zajiskřila v tom výčtu přečtených v tomto roce. Dávám plný počet a pro mne je to kniha roku.

29.12.2014 5 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Syrově upřímné. V závěru autor píše:" ...škoda, že neznám tebe. Kdybys tu stál, podíval bych se ti do očí, napřáhl rozevřenou dlaň a čekal bych, jestli ji přijmeš. A když bys ji stisknul, řekl bych ti po vojensku: Díky, zabijáku!" Tak já tu dlaň přijímám, ale zajímalo by mě, jestli bych tu větu uslyšela skutečně....jestli by Pavel Stehlík bez mrknutí oka právě tohle řekl, dvaačtyřicetiletý ženský...nevojákovi :) Já jsem nadšená a doporučuju! Za plnej počet.

14.12.2014 5 z 5

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Oddychovka, nic víc nic míň...

09.12.2014 2 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lorna Byrne

Příjemný odpočinek, teď v předvánoční čas, oživení víry v pomocníky mezi nebem a zemí :)

30.11.2014 3 z 5