jarin58 jarin58 komentáře u knih

Zjevení Zjevení Christopher John Sansom

Kniha Zjevení je vůbec moje první z historie,nepočítám li Vl.Vondrušku.Toto téma mne nikdy nijak nepřitahovalo,ale zde jsem byl unesen a určitě budu pokračovat.

12.01.2014 5 z 5

Šílený rozkaz Šílený rozkaz Stephen Coonts

Pro toho,který si libuje ve válečné literatuře asi paráda,ale pro mne vůbec začít číst byl omyl.

01.01.2014 1 z 5

Dobrý otec Dobrý otec Noah Hawley

Velmi poutavá kniha,nejdříve mi vadilo neustálé vracení se do minulosti.To mělo pochopitelně své důvody,ale konec mne naprosto dostal.Závěr zvedl hodnocení na čtyři hvězdičky.

01.01.2014 4 z 5

Postrach Postrach Ed McBain

Pohodovka,příběh nedonutí čtenáře přemýšlet.

30.12.2013 4 z 5

Dívej se, jak umírám Dívej se, jak umírám Erica Spindler

Jaký já jsem detektiv,co jsem měl podezřelých a nakonec bylo vše jinak.Není co dodat,kdo si nepřečte prohloupí.Skvělá kniha.

21.12.2013 5 z 5

Hazard Hazard Felix Francis

Paráda,jen konec rozhodl o čtyrech hvězdách.

18.12.2013 4 z 5

Temná pole Temná pole František Uher

Četl jsem lepší,zlatí čeští gauneři a Mrákov.Zápletka se protahuje a ztrácí na napínavosti.Přesto na autora nezanevřu.

15.12.2013 3 z 5

Zločin pro slečnu Poirotovou Zločin pro slečnu Poirotovou Jana Moravcová

Nezvládl jsem ani třetinu knihy,nezáživné.

08.12.2013 1 z 5

Vnitřní kruh Vnitřní kruh Mari Jungstedt

Vnitřní kruh je má první knížka,zápletka je skvělá,ale závěr mne zklamal.Připadal mi tak nějak odfláknutý,narychlo ukončený.

23.11.2013 4 z 5

Medová past Medová past Unni Lindell

Výtečná detektivka,po začátku než jsem se dokázal zorientovat jmény měla spád,není míst bez napětí.Už se těším na další.

09.11.2013 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Sovětský svaz,náš přítel a náš vzor.

30.10.2013 5 z 5

Svatyně Svatyně Ken Bruen

Souhlasím že Svatyně je lepší Kříže,ale pět hvězd nedávám.Když Jack lije je s ním větší sranda.Bumbej dál.

24.10.2013 4 z 5

Když Duben přichází Když Duben přichází Jaroslav Foglar

Přečetl jsem knihu až nyní ve svých pětapadesáti letech.I tady je poznat kam jsme v lidských vztazích bohužel postoupili.

07.10.2013 4 z 5

Vím, co jsi udělal Vím, co jsi udělal Zdenka Hamerová

Mě se kniha líbila,velice dobře se čte,sfoukl jsem ji na jeden zátah.

03.10.2013 5 z 5

... a bude hůř ... a bude hůř Jan Pelc

Socik jaký byl,chlast,sex,svoloč.Číst vod osmnácti a po dvaadvacátý hodině.Dobré.

04.09.2013 4 z 5

London Boulevard London Boulevard Ken Bruen

Souhlasím s vaším stručným hodnocením,prostě supr čtení.

13.08.2013 5 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

U mne by bylo za pět hvězd,ale souhlasím s Izu,ten konec byl neuvěřitelně slabý.

14.07.2013 4 z 5

Kletba rodu Cajthamlů Kletba rodu Cajthamlů Jaroslav Velinský

Poslední knihou,kterou jsem ani nedočetl/Labutí píseň/ mne Otík Finků sklamal,ale vše odpuštěno.Starej dobrej srandista je zpět a musím dát plné hodnocení.

12.07.2013 5 z 5

Lovec strachu Lovec strachu Kay Hooper

Kniha není zlá,jen jsem čekal že bude na konci napětí gradovat,ale jak děj lehce proplouval,tak i skončil.

10.07.2013 3 z 5

Basket Flora Basket Flora Jan Pelc

Kriste pane to je ale brutální prča,nevím jestli jsem úchyl,ale já si teda blahem chrochtal.

14.06.2013 5 z 5