januleverule januleverule komentáře u knih

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Kniha se mi moc líbila. Auggie je úžasný a silný kluk. Líbilo se mi vyprávění i z pohledu sestry, kamarádů. Doporučuji, aby si knihu přečetli nejen děti, ale i dospělí. Určitě ji brzy budu číst se svými dětmi. Není důležité, jak člověk vypadá, ale jaký je uvnitř.

22.03.2015 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Výborná detektivka, která je napínavá až do samého konce. Harry Hole je super

23.01.2014 5 z 5

Zlaté náměstí Zlaté náměstí Cathy Kelly

Kniha se mi moc líbila, je to takové pohlazení po duši. Nejvíce mě zajímal příběh Connie a Rae. Byla to moje první knížka od autorky, ale přečtu si i další. Jsem ráda,že jsem si ji koupila, určitě se k ní vrátím.

22.03.2015 5 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se velmi hezky četla. Byla jsem zvědavá, jak příběh Caroliny dopadne. Kniha se bude určitě líbit tomu, kdo má rád historii. Těším se na další autorčiny knihy.

28.10.2014 4 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Nádherná knížka se silným příběhem.

28.01.2014 5 z 5

Adopce Adopce Henry Denker

Hezká knížka, která se dobře četla. Jsem ráda, že soudce rozhodl tak, jak jsem si přála.

21.02.2015 4 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Hezká knížka, která se velmi dobře četla. Byla to moje první knížka od této autorky, ale určitě si přečtu i další.

14.09.2014 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Ráda čtu knížky od této autorky. Krásný příběh, konec mě dostal, vůbec jsem to nečekala.

21.07.2014 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Krásná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout.

23.01.2014 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Další skvělá knížka. Už se těším na další případy oddělení Q a samozřejmě na Carla, Asada a Rose.

24.10.2014 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem od ní víc... Jak bylo již několikrát zmíněno, epilog super.

01.02.2015 3 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Další skvělý příběh Amélie a Rhyma, zajímavý nápad s elektřinou. Už se těším na další díl.

01.02.2015 5 z 5