Janík511 Janík511 komentáře u knih

Kdyby to bylo tak snadné, dělal by to každý Kdyby to bylo tak snadné, dělal by to každý Petra Hülsmann

Nebavila mě, nechce se mi číst přes 400 stran nudy, tak odkládam a vracet se k ní nebudu.

28.08.2023

Květ smrti Květ smrti Anne Mette Hancock

Zajímavá prvotina, mě se to líbilo. Byla jsem zvědavá na konec. Anna nezklamala.

25.08.2023 4 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy C. D. Major

Těšila jsem se a upřímně čekala jsem něco jiného. Naštěstí měla jen málo stran, jinak bych ani možná nedocetla. Za mě zklamání.

22.08.2023 3 z 5

Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle Sophie Irwin

Taková pohádka o chudé Popelce, co k bohatému snoubenci přijde. Určitě bych knihu neprirovnavala k Bridgetonovym. Kitty mi svou povahou sympatická nebyla, ale vytrvalost uhnat dobrou partii se cení. Nic převratného kniha nenabízí a nějaké zvraty nečekejte. Jako oddychovka na víkend usla. Znova ale knihu číst už nehodlám.

13.08.2023 3 z 5

Volný pád Volný pád Jessica Barry

Dobře se to četlo. Byla jsem zvědavá na závěr.

07.08.2023 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Zatím odkládam, nějak mě to nebaví. Třeba se k ní někdy vrátím.

04.08.2023

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Pěkné čtivo, nemohla jsem se odtrhnout. Vraha jsem nepoznala a o to více byla překvapená.

31.07.2023 4 z 5

Zpověď nudné manželky Zpověď nudné manželky Marie-Renée Lavoie

Lehké, nenáročné čtení na pár dní. Neurazí, ale ani nenadchne.

28.07.2023 3 z 5

Dům plný temnoty Dům plný temnoty D. M. Pulley

Asi jsem čekala větší ducharinu. Prostě jen průměrně čtivo.

25.07.2023 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Námět dobrý, ale zase to zpracování. Asi nejslabší kniha. Naštěstí už další díl není, díky bohu!!!

21.07.2023 3 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Kniha se mi líbila. Hned jsem se zacetla a za 2 dny přečteno.

15.07.2023 5 z 5

Zrcadlo, zrcadlo Zrcadlo, zrcadlo Rowan Coleman

Odloženo, je to blbost o ničem.

13.07.2023

Ukradené myšlenky Ukradené myšlenky Sabine Thiesler

Odkladam, po 100 stranách mě to vůbec nebaví.

13.07.2023

Tenký led Tenký led Paige Shelton

Zase tak špatná nebyla. Děj celkem běžel sám od sebe, ale neponorila jsem se do příběhu. Konec byl zajímavý a vypadá to na pokračování. Každopádně se povedla obálka, tu hodnotím kladně.

11.07.2023 3 z 5

Pravda a lži Pravda a lži Caroline Mitchell

Kniha mě oslovila a netrpělivě jsem čekala na konec. Za mě ano.

08.07.2023 4 z 5

Pan Nikdo Pan Nikdo Catherine Steadman

Kniha mě příliš nezaujala. Stejně jako Hrob pro mého manžela. Tohle bylo ještě horší. V půlce jsem si říkala, že to zabalím a přečtu si něco lepšího. Vydržela jsem. Závěr nijak nepřekvapil a přišel mi celkem o ničem. Tuhle autorku už číst nehodlám, to vím jistě.

05.07.2023 3 z 5

Musí to být happy end Musí to být happy end Charlotte Lucas

Ale jo, dalo se to. Ella žije v oblacích a v reálném životě nadělá paseku. Taková husicka..... Konec klasicky růžová knihovna, jak chudá Popelka ke štěstí a bohatství dojde.

02.07.2023 3 z 5

Královna mrtvol Královna mrtvol Heather Herrman

Úplně nadšená z ní teda nejsem. Děj ubíhá rychle, mrtvol přibývá a konec jsem částečně odhadla. Jen se mi kniha pod kůží nedostala a neměla jsem chuť ji číst do noci. Jako by šla jen povrchně a mimo mě. Neříkám, že je špatná, ale já si ji tolik neužila, jak jsem si myslela.

28.06.2023 3 z 5

Pokoj pro hosty Pokoj pro hosty Dreda Say Mitchell

Nechápu nízké hodnocení, mě se kniha líbila a čekala jsem na rozuzlení.

23.06.2023 4 z 5

The Queen Con: Golden Arrow se vrací The Queen Con: Golden Arrow se vrací Meghan Scott Molin

Tohle se opět povedlo. Já si ztrestenou MG užívám a bavila se. Brala bych další díl. Snad něco dalšího vyjde.

21.06.2023 5 z 5