JanaJane JanaJane komentáře u knih

Vězeň z Guantanáma Vězeň z Guantanáma David Spark

Původně jsem váhala, zda si knihu v knihovně vůbec vypůjčit, ale jsem moc ráda, že jsem to udělala. Děj byl dynamický, kniha se četla skvěle. Během dvou dní jsem ji přímo zhltla. Pokud si dovolím přirovnání, tak stejně se mi líbil bestseller "Já, Poutník". Původně jsem se bála, že to bude samá politika, ale opak byl pravdou. A pokud se tam politika dostala, tak jen v takové míře, aby podkreslila vnímání místa, kde se hrdina právě nachází. Za mě 5*

15.07.2016 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Inka Loreen Minden

Měla jsem pocit, že čtu 50 odstínů šedi.

13.07.2016 1 z 5

O čem ženy mlčí O čem ženy mlčí * antologie

Očekávala jsem od knížky mnohem víc. Stále jsem čekala tu perlu, kvůli které to stojí za to číst. Bohužel, žádné WOW se nekonalo :-(

09.07.2016 1 z 5

Zlatokopky Zlatokopky Tasmina Perry

Zpočátku trochu zmatené, příliš mnoho osob. Chvilku mi trvalo, než jsem se zorientovala, ale potom super.

07.07.2016 4 z 5

Viagrové deníky Viagrové deníky Barbara Rose Brooker

Svižně psaná kniha, vtipné a příjemné čtení.

25.06.2016 5 z 5

Za černými dveřmi Za černými dveřmi Velvet

Erotikou nabitá kniha, která má říz a moc hezky se čte.

22.06.2016 5 z 5

Zlatokopka Zlatokopka Lucia Sasková

Úžasná kniha, skvěle napsané a dějově vyvážené. Moc se mi líbila, určitě si přečtu od autorky další.

17.06.2016 5 z 5

Vědomá prostitutka Vědomá prostitutka Veronica Monet

Trochu zklamání. Očekávala jsem vzrušující příběh a nakonec z toho byly jen psychologické řeči.

16.06.2016 2 z 5

Rok Patrika Rok Patrika Klára Bártová

Přestože jsem se ke knize dostala způsobem varování, abych to nečetla, že je to blbost, musím říct, že se mi moc líbila. Byla čtivá od začátku až do konce. Kniha o životě bez přikrášlování, tak jak napsal život. Super.

15.06.2016 5 z 5

Azurové nevěry Azurové nevěry Petra Nachtmanová

Moc hezky napsané, čistý styl, příjemné počtení. Moc se mi kniha líbila.

09.05.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Čekala jsem trochu víc, vzhledem k ostatním autorovým knihám, které se mi moc líbily. Zpočátku mi tam vadilo příliš mnoho detailů ohledně lakrosu, který hrály děti hlavního hrdiny. Působilo to na mě rušivým dojmem a ztrácela jsem se v ději. Proto jen za tři hvězdy.

25.04.2016 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Úžasně propracované a zajímavé téma. Moc se mi líbila. Příjemně se četla, žádné zbytečné bláto.

09.04.2016 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Putpuda mi mluví z duše. Musím jen souhlasit. Pořád jsem čekala, kdy už konečně přijde nějaký zvrat, ale bohužel jsem se nedočkala. Četla jsem všechna autorčina díla, ale u mě vede jednoznačně Manželovo tajemství.

06.04.2016 3 z 5

Tý potvoře to nedaruju Tý potvoře to nedaruju Jo Piazza

Absolutně skvělá kniha. Přesně ze života. Moc se mi líbila. Zhltla jsem ji za dva dny.

03.01.2016 5 z 5

Samotář Samotář Mark Dawson

Příliš mnoho zbytečných detailů zabilo příběh, který neměl konec. Mrzí mě to, čekala jsem závěrečný boom a ono nic. Škoda.

01.01.2016 2 z 5

Dobrovolní otroci Dobrovolní otroci Mik Peterman (p)

Opravdu skvěle napsaný příběh ze současného života manažerů. Kniha mě zaujala tak, že jsem se od ní nemohla odpoutat, dokud jsem ji nedočetla. Chválím a dávám plný počet hvězdiček.

28.12.2015 5 z 5

Obdivuhodná kniha a obdivuhodný člověk. Cílevědomý s pevnou vůlí. Pro mě určitě zůstane tím nejlepším akčním hrdinou všech dob.

01.09.2015 5 z 5

Zakázané prázdniny Zakázané prázdniny Dana Šianská

Přestože je kniha pro děti, moc se mi líbila. Můj dvanáctiletý syn, který nerad čte, ji přečetl jedním dechem a nemůže se dočkat, až bude mít kniha pokračování. Smekám před autorkou, jak je schopná vcítit se do pocitů prebubertálních a pubertálních dětí.

07.08.2015 5 z 5

Oranžová je nová černá - Můj rok v ženské věznici Oranžová je nová černá - Můj rok v ženské věznici Piper Kerman

Kniha se četla celkem dobře, jen mi tam chybělo trochu víc akčnosti.

21.07.2015 3 z 5