jana8352 jana8352 komentáře u knih

Pětidomí Pětidomí Tomáš Přibyl

Knížka se mi líbila, dobře se čte, zajímavá česká detektivka, ráda si přečtu pokračování.

10.10.2020 5 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Knížku jsem přečetla za jeden den, moc se mi líbila.

26.09.2020 4 z 5

Ve stínu draka Ve stínu draka Jan Cimický

Česká detektivka, která mě moc nenadchla, chvílemi mě některé pasáže nudily. Trochu reklama na Čínu.

26.09.2020 2 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Dobrá detektivka

26.09.2020 3 z 5

Nezdolný zahradník: Pěstování potravin a soběstačnost v nejistých časech Nezdolný zahradník: Pěstování potravin a soběstačnost v nejistých časech Carol Deppe

Kniha která mě zaujala. Oproti jiným zahradnickým knihám je zde hodně z autorčiných vlastních zkušeností s pěstováním zeleniny , doporučení různých odrůd zeleniny, jejich zpracování a uchování, při samozásobení potravinami. Také hodně receptů. Prostě spousta informací které jinde nenajdete.

Přežít s vlky Přežít s vlky Misha Defonseca

Kniha se mi moc líbila, hezky poutavě napsáno. Mohu jen doporučit.

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha se dobře čte, jde o nahlédnutí do života na vesnici, vztahů mezi tamějšími obyvateli, některé příběhy se mi líbili jiné méně, a z některých mi bylo smutno z toho kam se vytratila srdečnost a lidskost. Text psaný s nářečím mi nedělal problém jsem také z dědiny .-)

02.09.2020 3 z 5

Ďáblovo písmo Ďáblovo písmo Michael Cordy

Tak trochu Indian Jones s prvky fantasy, čtivá kniha.

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Knížka se mi líbila dobře se mi četla ze začátku se příběh zvolna rozvíjí a na konci je to napínavý příběh s nečekaným koncem. Knihu mohu doporučit.

20.08.2020 4 z 5

Ztracené město opičího boha Ztracené město opičího boha Douglas Preston

Kniha se mi dobře četla, je v ní spoustu zajímavých informací nejen ohledně archeologie, objevení ztracených starobylých měst a civilizace, ale také se dozvíte spoustu věcí co se týkají politiky a poměrů v Hondurasu. V závěrečné části knihy je mnoho zajímavého o nebezpečných nemocech, zajímalo by mě jak je na tom po zdravotní stránce autor dnes. Uvítala bych více foto ze zkoumané oblasti, které autor nafotil. Nicméně kniha zajímavá mohu doporučit k přečtení.

16.08.2020 3 z 5

Zázraky se dějí Zázraky se dějí Juliane Koepckeová

Kniha se mi celkem líbila, jen mi trochu vadilo přeskakování v časových obdobích , nicméně zajímavé čtení.

16.08.2020 2 z 5

Slzy od smíchu Slzy od smíchu Alena Blanářová

Kniha na oddechové čtení, nejvíc mě bavily kapitolky o pejscích

16.08.2020 2 z 5

Planeta žije Planeta žije David Attenborough

Kniha se mi moc líbila je perfektní, tak jako autorovy dokumenty.

31.07.2020 5 z 5

Hra jménem život Hra jménem život Martina Ryslerová

Knížka mi přišla dost amatérská, nicméně příběh i postavy dobrý, jen ten začátek mi přišel jako že už čtu druhý díl, jako by to mělo navazovat na nějaký příběh.

31.07.2020 1 z 5

Jak přeskočit sen Jak přeskočit sen Bohumil Lipert

Knížka se mi líbila, dobře se četla i obsah mě zaujal, líbí se mi příběhy z prostředí se zvířaty.

31.07.2020 4 z 5

Kompletní návod k vytvoření Ekozahrady a rodového statku Kompletní návod k vytvoření Ekozahrady a rodového statku Jaroslav Svoboda

Kniha se mi moc líbila, je dobře napsaná, hezky se čte a obsahuje hodně dobrých informací a krásných fotografií. Spoustu věcí o pěstování rostlin jsem již sice věděla a nebyly pro mě novinkou ale některé věci mě zaujaly. Knihu mohu jen doporučit.

30.07.2020 5 z 5

Z lodiček do holin Z lodiček do holin Marcela Mlynářová

Kniha pro oddychové čtení, dobře se mi četla i když mi přijde že hodně věcí je v knize nadnesených, ale jde o pohodovou knížku pro volné chvíle

30.07.2020 2 z 5

Zoo v kufru Zoo v kufru Gerald Durrell

Kniha se mi moc líbila jako nakonec všechny Durrelovky

24.07.2020 5 z 5

Krátký návod, jak udělat psa šťastným Krátký návod, jak udělat psa šťastným Cesar Millan

Myslím že je mnoho lepších knih o výchově a výcviku psa pro pejskaře, kniha mi nic nového nepřinesla. Je to jen tištěný doplněk televizního pořadu. Ale třeba někomu jinému se může líbit.

24.07.2020 1 z 5

Kniha se mi moc líbila dostala se mi do ruky náhodou v knihovně a musím přiznat že jsem ji přečetla jedním dechem psaná humorně s nadhledem . Knihu mohu jen doporučit.

25.05.2020 5 z 5