jaja1989 jaja1989 komentáře u knih

Zázrak svaté Winifredy Zázrak svaté Winifredy Ellis Peters (p)

Jaké rozhodnutí je to správné?
Detektivka, která vás rozhodně nebude nudit.

17.04.2015 5 z 5

Školák Kája Mařík 6. díl Školák Kája Mařík 6. díl Felix Háj (p)

Nevyrovná se to prvním 5. dílům.

Karel IV. Karel IV. Hana Parkánová-Whitton

Toto je moje 1. knížka od autorky a hned mě nadchla zvlašť, když Karel je můj oblíbenec.

Bambi Bambi Walt Disney

Je snad někdo, kdo by neplakal, když mu zastřelili mámu?

17.04.2015 4 z 5

Hostinec U kamenného stolu Hostinec U kamenného stolu Karel Poláček

Jelikož jsem nejdřív viděla film všechny postavy se mi ve fantazii připodobnili k hercům z filmu.
Zajímavé prvorepublikové pojednání z něhož by dnešní puberťáci měli akorát srandu a nudilo by je to.

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

komiédie ktera neni vubec vtipna a jeste se ztracite v postavach

23.02.2015 1 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

tak tuhle jsem precetla jedním dechem

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

naaaaadheraaaaa

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Tato kniha se mi líbila mooc je to moje nejoblíbenější od této autorky, tema je něco nového a ne se porad opakujicí.

Hněv pegasů Hněv pegasů Kim Forester

Trochu to připomíná Divergenci pro děti.
Vyznat se v postavách byl oříšek, hlavní zloduch je jasný od začátku .

22.04.2024 2 z 5

Případ zlomeného meče Případ zlomeného meče Stanislav Češka

No bylo super se dozvědět něco ze Slavomirova mladí, ale bylo to nudné okecavani a příběh o ničem.Velke zklamání po předchozích dílech.

15.02.2024 1 z 5

Příběh hořkého trojlístku Příběh hořkého trojlístku Marie Macková

Toto je 1. Kniha od této autorky, takže neznám přesně postavu Plischka, ale nebýt statecne Anny/Hanny tak by vyřešil velký kulový. Ale číst se to dalo .

11.01.2024 3 z 5

Tleskač Tleskač David Jan Žák

Bylo super zase číst o Stínadlech a vrátit se do dětských let, ale na Foglara to nemá.

29.04.2023 2 z 5

Mizera Mizera Barbara Cartland

(SPOILER) Pod pojmem mizera si teda představuju někoho jiného než hlavního hrdinu.
To spíš jeho bratranec je ...
Na knize se mi právě líbil hlavní hrdina.Za to hrdinka je naivní a někdy až hloupá, když má špatnou předtuchu a přesto ji neposlechne a to několikrát!!!
Konec byl teda trochu drsny. Až se do tohoto žánru moc nehodil.

10.04.2023 3 z 5

Význam lásky Význam lásky Stephanie Laurens (p)

Další díl ze série o rodině lady Osbaldestonove, kde lady skoro není.
Autorka mě navnadila už v předchozích dilech, takže jsem na naší dvojici byla zvědavá a zklamana.
Dlouhé dialogy a nudné popisy vecirku atd, kde byla nudná i konverzace a Melissine,,Vskutku" mi lezlo na nervy, a byla by z toho bezva chlastaci hra,kdybych pila.
Alspon konec to trochu zachraňoval, ne prekvapenim, kdo je padouch, což je jasné od zacarku, ale pavučinou pletich padoucha, to byla konečně zábava.
Ale těch nehod než na to přišli.

22.01.2023 1 z 5

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Musím říct , že mě konec zklamal.Cekala jsem lepší happy end a konec byl dost prekombinovany.

18.12.2022 3 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

Moje 1. Kniha od autora.Chtela jsem vědět proč je kolem něj takový humbuk.
Dílo bylo dobré Sebastianovi jsem fandila, bylo to čtive, ale konec ve mě zanechal pachuť .

28.07.2022 3 z 5

Ideální manželka Ideální manželka Stephanie Laurens (p)

Myslela jsem, že to u téhle autorky nikdy nenapisu, ale bože co to jako mělo být!!!!
Takový děs a nuda.
Samy vykecavani, žádná akce a ještě to bylo nezáživný.
Rozhodně nejhorší kniha autor e asi dochází nápady.

28.05.2022 odpad!

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

Po 1.serii knih od autorky jsem ji chtěla odepsat , ale ..
Tvl ještě že jsem to neudělala takhle kniha je fakt boží.
Užívala jsem si všechno nápad,dialogy,hrdiny jen konec byl trochu slabý , ale i tak super kniha

02.02.2022 5 z 5

Důvody pro manželství Důvody pro manželství Stephanie Laurens (p)

Poutavá kniha s klišé a tematem,který má kazda autorka historické romance.
Ale Lenoru jsem si oblíbila a fandila ji za to, jak se vyrovnala s Jasonovou aroganci.

10.12.2021 5 z 5