ivana1429 ivana1429 komentáře u knih

Setkání s Rámou Setkání s Rámou Arthur Charles Clarke

Knihu jsem si četla ve vlaku, přistoupil ke mě průvodčí a povídá: "To je sakra dobrá knížka. Vybrala ste skvělý čtení."

Měl pravdu.

08.02.2021 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Kniha mě naprosto uchvátila. Třikrát jsem jí otevřela a měla jsem jí přečtenou.

Neměli bychom nikdy zapomenout, co pro nás všichni ti lidé udělali.

26.01.2021 5 z 5

Muž, který si pletl manželku s kloboukem Muž, který si pletl manželku s kloboukem Oliver Sacks

Velmi zajímavá kniha od laskavého a dobrého člověka.

30.12.2022 5 z 5

Ještě je můžeme vidět Ještě je můžeme vidět Douglas Adams

Opravdu krásná kniha, která člověka donutí pozastavit se nad vlastním jednáním a jednáním svého druhu. Několikrát jsem také knihu odložila, abych si dohledala některé informace a zjistila, jak je na tom například (dnes již můj oblíbený) pták kakapo.

07.12.2020 5 z 5

Svatá Barbora Svatá Barbora Marek Šindelka

Příběh je velmi zajímavý a přináší něco nového. Doporučuji si na začátek přečíst pár článků o kauze a pak si otevřít toto komiksové dílko.

Jediným škraloupem bylo, že se mi hned po otevření kniha trochu rozlepila.

21.02.2021 4 z 5

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Opravdu jsem se nasmála. Nicméně některé pasáže knihy nebylo snadné číst kvůli drobnému písmu.

07.01.2021 4 z 5

Marcel Marcel Erwin Mortier

Příjemné překvapení v levných knihách.

07.07.2021 4 z 5

Hvězda Babylonu Hvězda Babylonu Barbara Wood

Když mi bylo patnáct, tak jsem jí milovala. :-)

18.02.2021 3 z 5

Sochař Sochař Scott McCloud

Velmi dobře graficky zpracované. Příběhová linka není podle mého tak zdařilá. Možná bych titul více ocenila, kdybych na něj narazila jako náctiletá.

15.02.2021 3 z 5

Všechny cesty vedou do hrobu Všechny cesty vedou do hrobu Seth MacFarlane

Průměrný film. Podprůměrná kniha. V knižním provedení nenajde člověk nic nového. Jako kdyby někdo vzal scénář z filmu a trochu ho přetransformoval a natáhl do 170 stran.

13.02.2021 1 z 5

Čerwuiš Čerwuiš Alberto Vojtěch Frič

Nádherná kniha.

29.10.2020 5 z 5

Vyrovnané šance Vyrovnané šance Brad Meltzer

Od knihy jsem moc nečekala. Vybrala jsem ji, protože jsem neměla, co číst. Nakonec mě mile překvapila.

17.02.2021 3 z 5

Můj život se slony Můj život se slony Lawrence Anthony

Krásná kniha, ale trochu mi nesedl styl psaní.

21.01.2021 4 z 5