Ivana11 Ivana11 komentáře u knih

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Fantasticky popsaná příšerná doba. Přečetla jsem jedním dechem.

Roky pod psa Roky pod psa Markus Zusak

S určitým nadhledem to nebylo špatné, ale čekala jsem od knihy víc.

15.06.2015

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádhera. Jen mi chvilku trvalo než jsem se zvykla, že příběh vypráví smrt. A také to její předjímání děje. Jinak super, doporučuji všem.

15.06.2015

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Pěkné, ale na předchozí romány Tisíce planoucích sluncí a Lovec draků to nemělo.

15.06.2015 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Úžasné.

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Úžasné.

15.06.2015 5 z 5

Máš krásné oči, když pláčeš, nevěsto Máš krásné oči, když pláčeš, nevěsto Tamara Ludvová

Pěkně se kniha četla, je slaboučká, takže přečtená byla za jedno odpoledne. Ze začátku mě Tami dosti štvala, protože přestože se tolikrát v Pavlovi zklamala a věděla, jaký je, pokaždé mu podlehla a nechala se od něj vždy zblbnout. Později jsem si říkala, že ta holka má fakt na chlapy smůlu. Nakonec se vše v dobré obrátilo a našla, co celý život hledala právě v Pavlovi. Doporučuji k přečtení.

14.06.2015

Dívka, která nesměla mít sny Dívka, která nesměla mít sny Barbora Walterová Benešová

Krásný příběh, výborně se četlo. Po přečtení si člověk uvědomí, jak se u nás, my holky, máme dobře:) Všem doporučuji přečíst.

11.06.2015

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Kouzelný příběh.

11.06.2015

Etta a Otto a Russell a James Etta a Otto a Russell a James Emma Hooper

Kniha s krásným příběhem. Jen mi trochu vadilo, jak autorka často střídala časové děje, na to jsem se musela hodně soustředit. A ten konec..trochu zmatek. Knížka se mi líbila, ale slabší čtenářské povahy by u této knížky dlouho nevydržely.

10.06.2015

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Výborná kniha, člověk v ní najde zase něco nového. Čtivá a poutavá.

06.05.2015

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Knížka se mi moc líbila, i když se opravdu nedala srovnat s Než jsem Tě poznala. Ale přesto zajímavé téma.

06.05.2015